Autor Tema: Ponasanje na forumu.  (Pročitano 12134 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sceka

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 263
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #60 poslato: 27, 12, 2010, 18:54:25 posle podne »
Nisam od ljudi koji lako odustaju (takav mi je i posao) ali mi se zaista smucilo to pljuvanje i blacenje po svemu pa bilo u pravu ili ne bilo, A pogotovo jezik koriscen u pojedinim postovima na koje niko nije reagovao!

Ne radi se o slaganju sa stavovima ali da budem clan negde gde nesmes maltene da se javis jer si gliseras, imas veliki camac, platio 170.000 poreza i taksi, zato sto sam Gogin pacijent, i sta sve jos. Onda se ne osecas niti dobro dosao niti lepo u drustvo i logican korak je da ga napustis.

Sledecu stvar koju sam hteo da ukazem da bi se eventualno popravila su lepi postovi o brodogradnji od profa ali po meni nedovrseni. Kao svako tehnicko lice ocekujem od nekog teksta par tehnickih podataka par slika i veza gde se mogu raspitati za vise informacija ako me interesuju.

Da odem u tzv. ilegalu mi ne pada na pamet jer nemam od cega da se krijem.

A da ne bi bio najgori po statistici postavio sam i novu temu iz velike brodogradnje. Ako nije prikladna molim administratore da je slobodno izbrisu.

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #61 poslato: 27, 12, 2010, 19:04:02 posle podne »
ma dobro dule nije prica o nauticarstvu ja nikada nisam ni tvrdio  da sam nauticar (mozda kroz zezanje ) bitno je da si ti za sebe jedini i pravi i to je o.k.(tvoj stav) i nije grubo to sto si rekao bilo sta vec kako si rekao i kako predstavljas sebe u odnosu na druge .. ma nije to sada bitno to smo vec prevazisli pre dva dana jer svakog cuda za dva dana dosta . JA TI STVARNO VISE NISTA NEZAMERAM IAKO SAM NEKADA ZAMERAO. krivo mi je sto ljudi odlaze sa foruma . i ta tvoja prezentacija procenata istomisljenika mi-oni to je demagogija zastrasivanja neistomisljenika i to vise neprolazi .
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #62 poslato: 27, 12, 2010, 19:30:39 posle podne »
sceka i ja nisam pristalica javnog izrazavanja prostijih reci ali ih dozivljavam svakodnevno i hteo ili ne potisnuo sam postojanje istih . ono  gogin pacijent : iskreno ja bih voleo da budem gogin pacijent i neka me leci svako leto! to za mene nije vredjajuce mogu samo da te mrze  :dance1:.veruj mi nemam nista protiv cak imam par drugara sa zaista dobrim gliserima i nikada nisam delio ljude na nauticare i pecarose ili bogate i siromasne vec na ljude i neljude .mislim da i ostali clanovi dele moje misljenje i uvek si dobro dosao sa postovima.ostalo prepustimo administratorima.  :drinks:

dule netrazi nista sto nema , osim tvojih postova o kabinetu i novom predlogu (koji sam ja shvatio kako treba ali drugi nisu pa im nije jasno o kakvom kabinetu pricas i vezuju za mocnike a ne za sarkazam) i ko je rekao da si ti nekog oterao ?, ostalo je diskutabilno ali kako kazes i tu se slazem: dalje je samo besmislena rasprava  :good:
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #63 poslato: 27, 12, 2010, 19:44:54 posle podne »
ma idi u peršun ispade tvoja zadnja (mozda)   :taunt: :taunt: :taunt:
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže srsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2074
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Брод СРСА
  • Brod tip: челични кабинаш
  • Marina: марина ЈП Ада Циганлија
  • Veličina: 10х2,9м
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #64 poslato: 27, 12, 2010, 19:48:21 posle podne »
Моја је задња. Да ми прекратимо ову безпредметну расправу. Од свих вас Ја сам највећи наутичар, имам најлеши и најбољи глисер. Ја сам и најпаметнији и најлепши од свих вас. Е сад кад смо то решили идемо даље. Иде Нова година, Божић, весеље, крканлуци и мезетлуци. Уживајте у томе и у форуму.  Још мало па ће нова сезона. Прикупљајте енергију за нове авантуре и пловидбе. http://www.mojaladja.com/forum/Smileys/default/stop.gifhttp://www.mojaladja.com/forum/Smileys/default/dance1.gif

Van mreže srsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2074
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Брод СРСА
  • Brod tip: челични кабинаш
  • Marina: марина ЈП Ада Циганлија
  • Veličina: 10х2,9м
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #65 poslato: 27, 12, 2010, 19:49:37 posle podne »
А како се у пост стављају ови смајлији? Јесам најпаметнији али ни ја не знам све.

Van mreže sceka

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 263
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #66 poslato: 27, 12, 2010, 19:50:34 posle podne »
Neka zavrsi kapetan sa omiljenim mu citatima JFK:

Do not call us, we will call you!    :stop:

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #67 poslato: 27, 12, 2010, 19:59:37 posle podne »
ma kakav JFK imamo mi nasu izreku koja na engleskom isto tako dobro zvuci :

TWO BAD MILOŠ DEAD !  :yahoo:
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #68 poslato: 27, 12, 2010, 20:11:48 posle podne »
Srpska posla. :diablo: :diablo:

Dule napise o promasenim temama, koje nemaju veze s nautikom, a na kraju se ta tema zavrsi o misljenju da li je Dule covek, necovek; nauticar, nenauticar; korektan, nekorektan;.........
A taj komentar je mogao da napise bilo ko. MIslim da ne bi bio ovako napadnut kao Dule. Znaci nije u pitanju trucanje po forumu vec Dule koji vrlo cesto svojim postovima udari u srz, svidelo se to nekom ili ne.

Dragi moj prijatelju Zoke,
Ne vidim zasto ti mislis da bih ja imao potrebe da se "uvlacim" Dulu.
Pa taj isti Dule je mene ukinuo kao KontraAdmirala i ako sam najvise radio na uredjenju foruma, (sto i Kapetan potvrdjuje). Ne mislis valjda da ocekujem ako stanem u odbranu njegovog stava (a ovog puta mislim da je 100% u pravu), da ce mi vratiti moderatorstvo nad forumom. Ne, nije mi to cilj, vec pokusaj da se stvarno prekine sa raznim vicevima, slikama iz kafana, sa pijaca..... jer i po mom misljenju to nije nautika pa makar svi akteri bili dokazani nauticari (po bilo kom kriterijumu).

Mislis li da ce forum biti bolji ako ode bilo ko od nas, pojedinacno. NE. Ali ako danas odes TI, sutra JA, za neki dan neko drugi, pa neko drugi ........ i tako redom, e onda ce forum biti siromasniji.
Seti se samo kako je Zoran022 otisao sa foruma jer si ga (Ti) uvredio, a nisi mu rekao ni rec. Nista forum nije losiji jer je on otisao, cak naprotiv, mislim da je postao jaci, bolji, jer je pored tebe doslo jos dobrih ljudi iz Brckog.

Kako mislis da dodjemo kod vas na godisnjicu Nautickog kluba "MOJA LADJA", ako se ljutis i napustis nas. Dobro, rekao si da ja i dalje ostajem tvoj prijatelj, ja cu doci. Ali kako cemo se cuti, ako se ne pojavljujes ovde. Od koga da trazim informacije o letenju zmajem, navigaciji u vazduhu, radio vezama u vazdusnom saobracaju........... Ni to nije nautika ali su to teme koje sve nas zanimaju. Zasto ti nisi otvorio podtemu ZOKEOVE PICE. Bilo bi tu zanimljivih prica. Ali sam siguran da ne bi bilo slika slanine, raznih mesnih preradjevina, kiselog kupusa.......... vec aviona, zmajeva, motora........
U tome je poenta a ne da li je to rekao Dule ili neko drugi.

Zoke, ne idi od nas. Ti si ipak jedan, neponovljivi ZOKE, koji po mnogo cemu postao legenda.

Van mreže IKA

  • Tisa
  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1902
  • Pol: Muškarac
    • trenutno bezimen
  • Brod tip: samogradnja-Ika design-zetovo vlasništvo
  • Marina: Tisa-9km,desna obala,šesta vrba od mosta
  • Veličina: 6,5m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #69 poslato: 27, 12, 2010, 20:34:17 posle podne »
E pa SRSA sad ga baš pretera , dok sam mogao uzdržavao sam se al sad više nemogu.Budi i najveći nautičar , i najpametniji i sa najvećim gliserom , al najlepši nisi pa da si još toliki.Evo sad sam pitao ženu i reče mi da od mene nema lepšeg.Prema tome izbriši tu stavku :party:

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #70 poslato: 27, 12, 2010, 20:40:24 posle podne »
Da nisi drzao noz ili pusku u ruci dok si je to pitao???  :taunt: :yahoo:

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #71 poslato: 27, 12, 2010, 21:11:56 posle podne »
Kako mislis da dodjemo kod vas na godisnjicu Nautickog kluba "MOJA LADJA", ako se ljutis i napustis nas.

ja cu dodjem al da pricam sa Zoketom necu  :lol: a ako imam nesto da ga pitam ja cu to preko profe ili polje  :good:


a ovo najlepsi ako moze ponovo citat "boze oprosti im ne znaju sta rade"

inace jedina stvar koja je pravilno podeljena medju ljudima je pamet, niko se jos nije zalio da mu nedostaje...

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #72 poslato: 27, 12, 2010, 21:16:32 posle podne »
a sad ako nikome ne smeta danas je otvoreno brdo tema koje su prilicno nauticke il doticu nautiku pa bi mogli da predjemo na njih

Van mreže barbanesa

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 998
  • Pol: Muškarac
    • Lence
  • Brod tip: Metalni
  • Marina: Dsrv Karaburma
  • Veličina: 9,5m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #73 poslato: 27, 12, 2010, 21:27:46 posle podne »
Ako si i najveci nisi najtezi ima i tezih od tebe Srsa. :lol: :lol:
Blago onom ko mlad poludi ceo mu zivot u veselju prodje

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #74 poslato: 27, 12, 2010, 21:32:25 posle podne »
Ako si i najveci nisi najtezi ima i tezih od tebe Srsa. :lol: :lol:

vidi ja mislim da je tu mrtva trka ... mogli bi test negde na dunavu da vidimo jednog pa drugog na cheu pa merimo koliko je camac potonuo