Autor Tema: Ponasanje na forumu.  (Pročitano 12129 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #30 poslato: 09, 12, 2010, 10:05:23 pre podne »
Bravo Sale nije meni frka da vidim vic ili offtopic, pa i ja se nasmejem ali kad nesto pretrazujem skupilo se krsa pa se ono sto trazim tesko nalazi.

Jos jedna stvar: ko pravi novu temu lepo bi bilo da je nazove jasno tako da ako je trazimo posle pola godine ne moramo da se mucimo razmisljajuci kako bese pesnik nazvao temu.
Marke

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #31 poslato: 09, 12, 2010, 16:23:10 posle podne »
slazem se za ponasanje u smislu odabira reci i umerenosti u šali . a to sto tebe sale nb mrzi kao admina da pratis sajt pa bi radije da se bavis erotskim stvarima e to nemoze tako manje erotike vise rabotike. :taunt:
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže IKA

  • Tisa
  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1902
  • Pol: Muškarac
    • trenutno bezimen
  • Brod tip: samogradnja-Ika design-zetovo vlasništvo
  • Marina: Tisa-9km,desna obala,šesta vrba od mosta
  • Veličina: 6,5m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #32 poslato: 09, 12, 2010, 17:34:19 posle podne »
poslednjih dana listam i pregledam teme i postove koje sam ja otvarao i vrlo brzo sam zaključio da danas više nikom nisu potrebne i moram vam reći da sam izbrisao desetak tema koje sam ja pokrenuo , i jedno 50-60 postova, jer to mogu da brišem.
Što se tiče admina mislim da bi glat mogli brisati 99% tema koje su u off.top , jer zaista rasprava o peder balu više nikom nije aktuelna , a takvih tema ima nebrojano. Nevidim razlog zbog kog admini nebi krenuli u brisanje nepotrebnih , i davno zaboravljenih tema.
Političke rasprave više nisu aktuelne jer se politička situacija menja iz dana u dan i ono što je bilo aktuelno prošle godine danas više nema nikakav smisao

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #33 poslato: 09, 12, 2010, 19:59:49 posle podne »
brdo tema....

ono sto bi bilo dobro je da dobar deo njih prebacimo u Portal kao svojevrsne izvestaje.... e da bi to licilo a nesto pametno to treba sada prespojiti , izprekrajati i ostaviti samo najbitnije ....

Van mreže ПЕЦОВ

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 649
  • ај на ВОДУ
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #34 poslato: 09, 12, 2010, 21:53:16 posle podne »
vesti da se brisu.ima ih vec na pocetnoj.npr.sve koje nisu komentarisane da se brisu posle nedelju dana(samo na forumu)

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #35 poslato: 09, 12, 2010, 23:04:15 posle podne »
a koje su komentarisane posle dve nedelje

Van mreže Профа

  • Administrator
  • Kapitalac Dunavski
  • *****
  • Poruke: 2181
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com & www.mojaladja.net
    • http://www.mojaladja.net/
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #36 poslato: 10, 12, 2010, 00:55:18 pre podne »
Обрисано, остало само најзанимљивије и оно што нема на Почетној.
Профа

Van mreže sceka

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 263
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #37 poslato: 26, 12, 2010, 19:09:47 posle podne »
Zeleo bih da pitam administratore da li postoji odredjeni kodeks ponasanja na ovom forumu sto se tice koriscenja psovki i drugih "knjizevnih" izraza?

Ukoliko postoji molio bih ih da pogledaju malo zadnje teme (recimo o zakonima i protestu) pa da se skrene paznja clanovima. Mislim da imena clanova koji koriste "knjizevne" izraze nisu potrebna suvise su ocigledna!

Ukoliko je sve dozvoljeno onda vas molim da me izvinete sto sam ovo pitanje potezao.

Jos jedno pitanje za administratore: Zeleo bih da mi objasne koja je svrha postova od clana-administartora "profa"? Da bih bio precizniji ne razumem postove sa komilom slika a bez reci nekog objasnjenja ili propratnog teksta. Bilo bi mnogo bolje ako bi umesto toga bilo recimo: Razni dizajni gliser pa onda link prema tim slikama. Takodje veoma lepe slike gradnje brodova, koje sam sa uzivanjem pogledao, ali su bez ijedne reci, bez ijednog podatka, bez igde icega, one takve ne vrede nista nego su samo lepa galerija slika za pozadinu!

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #38 poslato: 27, 12, 2010, 12:03:26 posle podne »
Zeleo bih da pitam administratore da li postoji odredjeni kodeks ponasanja na ovom forumu sto se tice koriscenja psovki i drugih "knjizevnih" izraza?

vecina foruma na internetu ima neki kodeks, u 90% slucajeva je taj kodeks kopiran i niko ga se ne drzi ... kod nas postoji nesto slicno sto korisnik procita prilikom registracije ..

moje misljenje je da odraslim ljudima ne treba kodeks...

Ukoliko postoji molio bih ih da pogledaju malo zadnje teme (recimo o zakonima i protestu) pa da se skrene paznja clanovima. Mislim da imena clanova koji koriste "knjizevne" izraze nisu potrebna suvise su ocigledna!

u 99% slucajeva svaki "knjizevni" izrez biva zamenjen zvezdicama, generalno ih ima 3-4 u mesec dva ... ako je nesto propusteno greska admina...  tema o protesti i zakonu je specificna jer je drzava najnovijim potezom zakacila ljude sa platamo od 18 19 20.000 dinara kojima za registraciju treba 10.000 pa su tu malo strasti uzavrele...


Jos jedno pitanje za administratore: Zeleo bih da mi objasne koja je svrha postova od clana-administartora "profa"? Da bih bio precizniji ne razumem postove sa komilom slika a bez reci nekog objasnjenja ili propratnog teksta. Bilo bi mnogo bolje ako bi umesto toga bilo recimo: Razni dizajni gliser pa onda link prema tim slikama. Takodje veoma lepe slike gradnje brodova, koje sam sa uzivanjem pogledao, ali su bez ijedne reci, bez ijednog podatka, bez igde icega, one takve ne vrede nista nego su samo lepa galerija slika za pozadinu!

nije losa sugestija, ali koliko ja znam vecina slika samogradnje je sa textom na holanskom i slicnim jezicima koji 90% ljudi nece razumeti... a sto se designa glisera tice ja sam nasao brdo slika na internetu i tesko je naci bilo kakav dodatni podatak u celoj prici, mislim da se tu radi samo o dizajnu raznih studija nesto kao konceptualni design ...

Van mreže sceka

  • DrinskoSavski Brčkaroš
  • ****
  • Poruke: 263
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #39 poslato: 27, 12, 2010, 12:43:49 posle podne »
moje misljenje je da odraslim ljudima ne treba kodeks...

u 99% slucajeva svaki "knjizevni" izrez biva zamenjen zvezdicama, generalno ih ima 3-4 u mesec dva ... ako je nesto propusteno greska admina...  tema o protesti i zakonu je specificna jer je drzava najnovijim potezom zakacila ljude sa platamo od 18 19 20.000 dinara kojima za registraciju treba 10.000 pa su tu malo strasti uzavrele...

Nemojte molim vas!!! 99,9% ljudi na ovom forumu veoma kulturno iznosi i sukobljava svoja misljenja a upotrebu "knjizevnog" jezika koristi svega par clanova koje bi ste Vi kao administrator morali da opomenete! Ali vi to ne cinite, zasto?

nije losa sugestija, ali koliko ja znam vecina slika samogradnje je sa textom na holanskom i slicnim jezicima koji 90% ljudi nece razumeti... a sto se designa glisera tice ja sam nasao brdo slika na internetu i tesko je naci bilo kakav dodatni podatak u celoj prici, mislim da se tu radi samo o dizajnu raznih studija nesto kao konceptualni design ...

Pa valjda postoji Google prevodilac pa se moze nesto i razumeti. Drugo zasto se ne postave linkovi prema originalnom sajtu?

Ali dobro, forum Vi uredjujete i imate puno pravo da ga organizujete kako Vama i vasim prijateljima odgovara. Mi svi ostali smo dobrovoljno pristupili pa mozemo da dobrovoljno odstupimo. Ja sam pristupio ovom forumu zbog, u pocetku odlicnih tekstova na njemu koje su pisali skipper, Dule, espresso, Deda i jos par clanova. Njih (tekstova a i nekih clanova) vise nema na ovom forumu, bar se veoma retko javljaju, a i kad se jave primorani su da raspravljaju o drugim stvarima, pojavili su se mnogi drugi i ovaj forum sada lici na "krezavu", samoj sebi dovoljnu, Srbiju, sa poltronima, bukacima i ostalim polusvetom, kojima nista ne valja, kome su svi krivi, koji je sebe nasao ovde a vi ste im postali predvodnik sa svojim misljenjem i stavovima koje stalno potencirate kroz Vase postove.

Ovom prilikom Vas molim da me izbrisete iz clanstva jer se vise ne osecam ovde ni lepo ni dobrodoslim. Zelim svima mirno more (reku) i puno zdravlja u nastupajucim praznicima.

Van mreže mossi

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 3179
  • Pol: Muškarac
  • Somborac
    • VARALICA II - AP323A
    • APATIN-Kampovanje-Pecanje-Plovidba
  • Brod tip: Pecaroški alu
  • Marina: Apatin
  • Veličina: 5.5m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #40 poslato: 27, 12, 2010, 12:44:25 posle podne »
Smatram PROFINE teme korisnim, jer svi smo mi ili u samogradnji ili željni znanja o nama nečemu eventualno dostupnom.
Na tim SAŽVAKANIM fotografijama, vidi onaj kome treba.
A može se videti svašta: od alata, postupaka, materijala.  :good:

Smatram ih korisnim i drago mi je da čovek odvaja vreme da ih postuje.

Eventualno smatram, kao princip rada foruma da se slike trebaju kačiti na FAJL/PHOTO servere, a ne direkt na forum.
« Poslednja izmena: 27, 12, 2010, 13:21:09 posle podne mossi »

Van mreže budens72

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2397
  • Pol: Muškarac
    • Carpe Diem
  • Brod tip: čelični lim
  • Marina: Dunavac, Petrovaradin
  • Veličina: 12
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #41 poslato: 27, 12, 2010, 12:55:49 posle podne »
Slike često govore više od hiljadu reči, posebno u ovoj varijanti u kojoj ih Profa postavlja,jer se vidi ceo proces izrade čamaca, i ja tu ne bih ništa menjao, jedino ako slike zauzimaju mnogo prostora, može da se postavi link...
Dunav je moje more.....

Van mreže rade

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 483
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #42 poslato: 27, 12, 2010, 13:14:39 posle podne »
Ponasanje je bilo uredu dok nisu krenule skrivene igre pojedinih clanova.Otvoreni napadi na neke clanove koji im se nesvidjaju zbog bilo cega,(ZORAN 022,DULE,BRODOMONTER,ITD.),zatim miniranje bilo cega zajednickog(plovidba do Brckog) o politici i da nepricamo.Ipak smatram da odlazak sa foruma zbog toga je glup.Protiv FARME,VELIKOG BRATA nemozemo se boriti.To je nasa a i svetska pojava.VELIKO SELO. :party:

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #43 poslato: 27, 12, 2010, 13:32:36 posle podne »
Protiv FARME i VELIKOG BRATA se možda ne možemo boriti, ali ne treba ni da od foruma pravimo novu Farmu.
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Ponasanje na forumu.
« Odgovor #44 poslato: 27, 12, 2010, 13:38:25 posle podne »
Nemojte molim vas!!! 99,9% ljudi na ovom forumu veoma kulturno iznosi i sukobljava svoja misljenja a upotrebu "knjizevnog" jezika koristi svega par clanova koje bi ste Vi kao administrator morali da opomenete! Ali vi to ne cinite, zasto?

koji clanovi ? slazem se sa ostatkom

Pa valjda postoji Google prevodilac pa se moze nesto i razumeti. Drugo zasto se ne postave linkovi prema originalnom sajtu?
slazem se sa linkom u tom slucaju bi se i textovi mogli naci lako , a google prevodilac je skoro pa neupotrebljiv nazalost

Ali dobro, forum Vi uredjujete i imate puno pravo da ga organizujete kako Vama i vasim prijateljima odgovara. Mi svi ostali smo dobrovoljno pristupili pa mozemo da dobrovoljno odstupimo. Ja sam pristupio ovom forumu zbog, u pocetku odlicnih tekstova na njemu koje su pisali skipper, Dule, espresso, Deda i jos par clanova.

a da obrnemo malo, ajde da svako sebe priupita koliko je on doprineo obrazovanju drugih ? evo sceko tvoje statistike:

Ukupno poruka:     69 poruka
Ukupno pokrenutih tema:     7 tema
Broj napravljenih glasanja:     0 glasanja
Broj glasanja:     2 glasova



e pa izvini Sceko ali kako rece JFK
"A nation that is afraid to let its people judge the truth and falsehood in an open market is a nation that is afraid of its people."
(http://translate.google.com/#)