Autor Tema: Kako red nalaze da se i ja predstavim  (Pročitano 17809 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže IKA

  • Tisa
  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1902
  • Pol: Muškarac
    • trenutno bezimen
  • Brod tip: samogradnja-Ika design-zetovo vlasništvo
  • Marina: Tisa-9km,desna obala,šesta vrba od mosta
  • Veličina: 6,5m
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #75 poslato: 13, 04, 2010, 14:10:23 posle podne »
ne podcenjujte moje mogućnosti mislim od Titela do ušća tise u Dunav(10 km)

Van mreže Impuls

  • Mali od Roštilja
  • ***
  • Poruke: 62
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #76 poslato: 13, 04, 2010, 14:44:11 posle podne »
Cestitam Zeleni, divan brod!  :drinks:

Van mreže eni blue

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 339
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #77 poslato: 13, 04, 2010, 15:05:29 posle podne »
camac izgleda fenomenalno, puno uzivanja zelim

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #78 poslato: 13, 04, 2010, 21:31:38 posle podne »
ma camac je grozan ,odvratan ,ruzan,bljak, fuj,grdan ,nikakve linije, niti ima sirinu,niti duzinu,nema ni plovnost ni stabilnost ..... :shout: :shout: :shout:

LJUDI MORAO SAM OVAKO URECICEMO COVEKU BROD KOLIKO GA SVI HVALIMO.
A BRATE MILI MOZDA CE I DA SE UOBRAZI PA NAM NI ZDRAVO NA VODI NECE RECI.

sala na stranu kao i stvar ukusa ali dragan je to odradio opasno dobro . :good: :good: :good:
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže zeleni

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 44
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #79 poslato: 13, 04, 2010, 22:03:55 posle podne »
zeljoni super izgleda , jesi merio mozda brzine
Pozdrav kapetane,nisam merio,ali sam ga sa Save doterao sa hondom od 8ks i stvarno ga lepo gura,doduse skroz je prazan,a probao sam i sa tomosom 18 koji trenutno imam i koji ce me ubiti sa potrosnjom dok ne skupim pare za nesto bolje.Sa 18 ks i sa malo vise od pola gasa stvarno lepo ide,u svakom slucaju to nije camac sa kojim bi zurio negde od 8-9 km na sat uzvodno sasvim zadovoljavajuce,uh mozda sam i preterao malo :smile:
« Poslednja izmena: 13, 04, 2010, 22:38:45 posle podne zeleni »
Dr.Zeleni

Van mreže zeleni

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 44
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #80 poslato: 13, 04, 2010, 22:33:56 posle podne »
Drago mi je da vam se dopada moj brodic.Busa necu se uobraziti bar se nadam :smile:,osnovni red je javiti se na vodi i malo smanjiti gas kada prolazis pored pecarosa,ne zbog toga da im ne rasteras ribu nego niko nece da kaze sta je upecao,cuvaju mesto,e onda sto sporije prolazis postoji sansa da vidis ima li neko sarance vezano sa strane :smile: .
A sto se tice brodica,znao sam sta hocu,odnro crtez i Dragance ga prekopiro  :good:
Dr.Zeleni

Van mreže drazeta

  • Titelski sokozder
  • ****
  • Poruke: 139
  • Pol: Muškarac
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #81 poslato: 13, 04, 2010, 23:27:02 posle podne »
Cestitke na ladji.Koliko je kostalo do trenutka porinuca?
ploviti se mora

Van mreže zeleni

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 44
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #82 poslato: 14, 04, 2010, 23:18:05 posle podne »
Cestitke na ladji.Koliko je kostalo do trenutka porinuca?


Pozdrav Drazeta.Sto se tice cene mog brodica ja sam dobio mali popust jel majstor Dragana znam od ranije,a i deo novca za materijal sam dao u novembru prosle godine,nije mi se preterano zurilo tako da je zavrsen i porinut pre par dana,ovo zavrsen se odnosi na spoljasnji izgled posto unutra nema ama bas nista.Cena do sada tacno 4300 ev,ne racunajuci ceste putne troskove do Smedereva,ali isplatilo se.Pred prosle godine sam pravio mali camac 6m.bez kabine,ovde u Zemunu,Dzaba sto mi je tu malte ne pred kucomi nema putnih troskova kad se majstori ne drze dogovora,ali su upravo zbog toga ostali bez mnogih musterija,izmedju ostalih i mene.
Dr.Zeleni

Van mreže eni blue

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 339
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #83 poslato: 15, 04, 2010, 09:21:08 pre podne »
Zeleni posto sam i ja iz Zemuna kazi mi kod kojih to majstora ne treba ici, jer i ja se spremam za odluku gde praviti camac. Mislim da nije ne fer to kazati iz razloga da covek kad ulazi u investiciju ozbiljnu ne treba da gubi ni vreme ni novac koji nam je svima dragocen. Nadam se da se slazes samnom

Van mreže zeleni

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 44
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #84 poslato: 15, 04, 2010, 10:32:56 pre podne »
U potpunosti se slazem,ali ipak ne bi da ih pljujem ovako javno,dovoljno je da se sami prepoznaju,a hoce sigurno jel citaju ove forume.Jasno je meni da ko radi i gresi,ali ako ti nekome vise puta ukazes na nesto,a on to ne odradi,sta reci vise.Naravno ima ljudi koji se stvarno ne razumeju u camce pa hoce na camac od 6 metara duzine i 1,30m sirine u patosu da imaju stajacu visinu u kabini od dva metra,naravno da tako nesto majstor ne treba da uradi bez obzira koliko to kupac zeli i zahteva iz bezbednosnih razloga zato  sto bi se taj camac prevrnuo pri maloj jacoj kosavi.Da nedavim vise,bez obzira za koga se odlucis prijateljski savet; obilazi ih sto cesce,da bi mogao da se posavetujes sa njima i otklonis sve ono sto ti se ne svidja,jel kada ga jednom zavare tesko da ce brusiti pa raditi ponovo.
Dr.Zeleni

Van mreže zeleni

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 44
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #85 poslato: 15, 04, 2010, 10:37:18 pre podne »
Posavetuj se sa jos nekim pa odluci,moja preporuka je Dragan Smederevo.Ako se odlucis za njega mozemo zajedno otici do tamo,samo mi javis dan ranije da se organizujem.Nisi mi rekao sta bi pravio,oblik,dimenzije,kabina?
Dr.Zeleni

Van mreže eni blue

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 339
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #86 poslato: 15, 04, 2010, 10:42:01 pre podne »
hvala ti puno drzim te za rec oko pomoci za smederevo, moja zelja je kabinas od 7 do 8 metara i sirina do 2 metra u patosu, i korito blago v. Hvala jos jednom oko istog majstoa imamo isto misljenje

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #87 poslato: 15, 04, 2010, 15:38:35 posle podne »
eni blue imas kacintatu ovde na forumu a imas i dragana to ti je ono sto se kaze entry line po cenama , posle toga imas djenu koji je duplo jaci sa cenom a psole ide Vasic koji je 5to duplo jaci sa cenom ....

ja sam u jednom momentu hteo da radim kod dragana iz smedereva ali posle jedne njegove recenice se nisam usudio , sada vidim da je dosta promenio pa vredi razmotriti ponovo ... obidji par majstora vidi radove i znaces ko ti najvise odgovara...

kad bih sada pravio camac kacintata i dragan bi mi bili prvi na listi

evo pogledaj diskusije

Kacintata
http://www.mojaladja.com/forum/index.php?topic=551.0

Dragan
http://www.mojaladja.com/forum/index.php?topic=2406.0

Van mreže eni blue

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 339
  • www.mojaladja.com
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #88 poslato: 15, 04, 2010, 16:46:15 posle podne »
Kapetane bio sam kod Zokija pre 2 meseca i razgovarao sa njime, smatram da je cool dasa i da je vredan majstor i od tada pratim sta radi i mislim da je brzo napredovao. Kako doci do nekog idejnog resenja, ili pocetne ideje za liniju camca ko to od njih dvojice moze bolje da odradi.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Kako red nalaze da se i ja predstavim
« Odgovor #89 poslato: 15, 04, 2010, 21:34:45 posle podne »
Kapetane bio sam kod Zokija pre 2 meseca i razgovarao sa njime, smatram da je cool dasa i da je vredan majstor i od tada pratim sta radi i mislim da je brzo napredovao. Kako doci do nekog idejnog resenja, ili pocetne ideje za liniju camca ko to od njih dvojice moze bolje da odradi.

jes da mi je zoki drug a dragana znam povrsno , unapred se izvinjavam obojici , al nijedan ne moze da garantuje to sto ti treba, par nas vec duze vreme se zeza sa softwerima koji to rade i experimentisemo ...