E, ovako treba... > Enterijer

Pramcana komora

(1/4) > >>

Kapetan:
Mozda nije najpametnije da stavljam ovo u temu namenjenu enterijeru al mozda i moze zavisi od odogovora...

Uskoro cu ugraditi Webasto na brod , posto je benzinac hocu da ga izvdvojim van kabine ujedno mi je bitno da topao vazduh prolazi sto manji put kroz brod kao i kablovi za napajanje ... iz tih razloga sam izabrao prednju komoru ... e sad

ako je otvorim koliko ce realno biti ugrozena sigurnst broda ? moja razmisljanja idu u pravcu toga da ako dodje do rupe na koritu onda ce komora i dalje sluziti svrsi sve dok voda ne prekrije ulaz u istu, a ako je prekrije znaci da nije dovoljno velika bila ni u prvom momentu ....

rupe za odvod i dovod vazduha raditi na koritu (sa strane ) ili na pramcu (odozgo) ?

mossi:
 :drinks:

Kapetan:
Che ide na poklon , kome jos ne znam ... ali ono sto je poenta hocu na Cheu sve da ugradim sto cu i na velikoj .. i onda neka greske kada budem radio veliku ladju  :good:

zoki novus:

--- Citat: Kapetan  26, 02, 2010, 20:24:52 posle podne ---Che ide na poklon , kome jos ne znam ... ali ono sto je poenta hocu na Cheu sve da ugradim sto cu i na velikoj .. i onda neka greske kada budem radio veliku ladju  :good:

--- Kraj citata ---
pa pokloni kontroloru a tebi ostaju pare na racunu :)

Dule HU:

--- Citat: zoki novus  26, 02, 2010, 21:35:57 posle podne ---
--- Citat: Kapetan  26, 02, 2010, 20:24:52 posle podne ---Che ide na poklon , kome jos ne znam ... ali ono sto je poenta hocu na Cheu sve da ugradim sto cu i na velikoj .. i onda neka greske kada budem radio veliku ladju  :good:

--- Kraj citata ---
pa pokloni kontroloru a tebi ostaju pare na racunu :)

--- Kraj citata ---

Novus da li vredi toliko Če?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju