E, ovako treba... > Planovi za plovila

Siklja sa blagim V koritom... - by Kempi

<< < (6/6)

IKA:
2mm zavaruješ elektrodom 2mm pri 75-90a( zavisi od struje koju imaš u kući) ja 2mm bez problema zavarujem s elektrodom 2,5mm,nevidim tu nikakav problem.Uzgred savet-kupi lim 2,5mm ,ne toliko zbog zavarivanja ,već zbog smanjenog talasanja između rebara,koje se javlja.Razlika u ceni nije vredna štednje.

Vuk:
Iko hvala ti na odgovoru, razmisljo sam o 2.5 mm, a najvise bih voleo 3 mm ali zbog ogranicenog budzeta moram na tanji. Cim krenem u izradu bice i nekih slika :)

IKA:
pošalji mi adresu na PP pa kad budem išao do Kinga u ZR da te posetim i nekako pomognem ako zatreba

kemppi:
Ako zelis napraviti camac bez talasanja i bez onog "booong"prilikom grejanja lima na suncu,odnesi negde na usluzno savijanje,ili dodji kod mene da na masini uzduzno profilisemo lim kao sto radim na aluminijumskim camcima,kao sto se vidi na slici.Na taj nacin ce oplata biti mnogo jaca,pa mozes koristiti i tanji lim od 2mm.



LSI:
To što Kempi radi nisu čamci.
To su pre neki predmeti za farmaceutsku upotrebu samo što u njima može i da se plovi.


Ja sam video par čamaca koje je napravio i od tada mi stalno u ušima odjekuju reči pesme: Da smo se ranije sreli, bilo bi drukčije sve... i td.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju