Autor Tema: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC  (Pročitano 210195 puta)

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Zoran Marinković

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 906
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #585 poslato: 30, 09, 2011, 17:58:31 posle podne »
 :agree:

Ne bih da izigravam bilo kome advokata ali mislim da smo svi malo prestrogi prema drugima, atolerantni prema sebi.....

Kad god sam bilo kome na bilo koji način pomagao, činio sam zato što me sama činjenica da sam nekome bio od koristi, potpuno ispunjava
 
zadovoljstvom i srećom. Iskren da budem, baš i nisu svi zaslužili, ali ja ne dozvoljavam da to utiče na moje zadovoljstvo, bez obzira da li je

pomoć bila materijalna, usluga, savet, davanje krvi....

Ako je u ovom slučaju Zorter poželeo neko plovilo za broj veće od onoga što smo mi mislili....pa i to je ljudski i želim mu da uspe,

a koliko god da je lepo ili ne - njegovo je....

Da li mi ponekad pogledamo prelepu tuđu lađicu, auto, ili slično a da poželimo da i mi to nekako imamo....bezbroj puta. :good:



p.s.
Ne znam puno o Zorterovim problemima, ali bi bio srećan da mu je čamac NAJVEĆA I JEDINA muka i briga u životu
Deda Zoran

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #586 poslato: 30, 09, 2011, 18:30:44 posle podne »
Poenta je u tome sto camac godinu dana ore njivu umesto da plovi!!Namena camca je da plovi , koliko ja znam!!Nema tu ciganisanja i slicnih stvari , nekome se pruzila prilika da plovi a on to nece!! I to bi bilo to!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže barbanesa

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 998
  • Pol: Muškarac
    • Lence
  • Brod tip: Metalni
  • Marina: Dsrv Karaburma
  • Veličina: 9,5m
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #587 poslato: 30, 09, 2011, 19:18:05 posle podne »
Ala ste opleli po coveku!!!! :suicide:
Blago onom ko mlad poludi ceo mu zivot u veselju prodje

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #588 poslato: 30, 09, 2011, 19:22:33 posle podne »
Ala ste opleli po coveku!!!! :suicide:
   :suicide:  :suicide: :suicide:   :lula:  :lula:

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #589 poslato: 30, 09, 2011, 19:24:26 posle podne »
Ala ste opleli po coveku!!!! :suicide:

Sada je valjda svima jasno zašto ne valja taj "pozadinski" seks i do kakvih posledica može da dovede...

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #590 poslato: 30, 09, 2011, 19:30:03 posle podne »
Ala ste opleli po coveku!!!! :suicide:


A tebi kao zao!!Ajde ne foliraj se!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže barbanesa

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 998
  • Pol: Muškarac
    • Lence
  • Brod tip: Metalni
  • Marina: Dsrv Karaburma
  • Veličina: 9,5m
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #591 poslato: 30, 09, 2011, 20:18:35 posle podne »
Ma ja to onako...radi dramaturgije.. :lol:
Blago onom ko mlad poludi ceo mu zivot u veselju prodje

Van mreže maverick

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1271
  • www.mojaladja.com
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #592 poslato: 30, 09, 2011, 20:22:15 posle podne »
sramotno je da nekome nesto poklonite a kasnije ga hebete u mozak...ja da sam zorter bi vas sterao u klinac...jeste dali...a on sta ce s tim...njegova stvar...necete mu valjda zbog par eura upravljati zivotom..jesu daske ruzne ali sta drugo..ovo mu je iznudjena situacija jer ga tiskate

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #593 poslato: 30, 09, 2011, 20:36:57 posle podne »
nema tu velike filozofije ,znao je on i bio svjestan svoje situacije i prije godinu dana kad je zapjenio za velikim koritom i da siklja ne dolazi u obzir, ama ljudi kome je ovdje lako na ovom forumu ,na prse da nabrojis dobrostojece ljude kojima je nautika hobi i ne predstavlj velike materijalne probleme,bodrili smo svakog ko god je restaurirao svog mezimca iako je star i prekodvadeset godina i vadi ga iz mrtvih da bi sebi priustio jos koju sezonu da uziva na vodi. SALE NB sjeti se svog zeke kad si ga kupio nasta je bio nalik,i koliko si truda ulozio u njega,a opravdavas postupak drugara koji ni k...m nije mrdnuo . Pa mogao je cetiri sipkice i neku improvizovanu tendu da ga sunce nebije ili nedo bog da pokisne ali da bude na vodi,e sad treba to i registrovati srediti papirologiju,ma muka me hvata kad se sjetim da je zapoceo temu koji wc da ugradi u ladju,a mi se satrali prepucavaajuci sta je bolje itd,itd. Ja u ovu temu vise necu polemisati jer nebi htio da se mi ovde karabasamo zbog propale akcije i nasukane ladje

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #594 poslato: 30, 09, 2011, 20:47:17 posle podne »
sta je bilo bilo je , da ima 10.000 evra kupio bi camac.... ovako su krivi oni koji su pocetnu ideju koja je bila siklja prebacili na kabinasa jeste zorter ome kumovao i ja sta sam imao da mu kazem tom prilikom rekao sam mu, apsolutno sam bio protiv toga koga ne mrzi da cita neka se vrati unazad sa postovima...

ako vam neko pokloni persingovo korito da li cete sledece godine zaploviti ???

ja bih sa ovim stao...

sto se tice akcije sajt zaradjuje novce za sada imamo oko 140 evra a na svaka tri meseca mozemo racunai na 60 evra (i taj iznos stalno raste) sto ce reci ok 240 evra sto je dovoljno mozda za materijal za siklju a posle moba i da svi zajdno vare, farbaju a ne jedan covek sve .. polako ucimo brodogradnju i poklanjamo plovila ili dajemo na koriscenje sto je mozda bolja ideja...

u vezi slike sa adsensa:
na slici pise isplacena zarada jesam dobio chek od googla ali sam ga isto tako i izgubio negde u kuci .. to cu ja da nadoknadim ... :suicide:

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #595 poslato: 30, 09, 2011, 22:35:02 posle podne »
Zorter nije tražio veće korito iz naših džepova, već je dogovorio sa Zokijem da iz raspoloživih sredstava, napravi veće korito od tanjeg lima!

Što se njegovih dolazaka na druženja tim čamcem tiče, pa daj budite malo realni, koliko vas ide na druženja čamcem?
Ko je potegao 100-120km čamcem do Tikvare? Ko je išao na bilo kakvo dalje putovanje više nego jednom godišnje?!
Spala knjiga odmah "na dva slova"!!!

Ima tu nas raznoraznih privatnika, potkovanih penzionera, pa ne možemo da skupimo za gorivo za 200km plovidbe, ni da uštedimo 500 evra godišnje,  a Zorter bi to trebao izvesti sa svojom platom?!
Bog zna da Zorter nije cvećka, pravio je mnoge greške, od one svinjarije kad je oterao jednog vrednog člana, pa do špijuniranja admina i tako dalje, ali ovo više govori o vama nego o njemu.
Kad nešto pokloniš, poklonio si, ako si dao od srca, onda nema uslovljavanja!
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #596 poslato: 30, 09, 2011, 22:47:37 posle podne »
nije problem sta pravi i od cega pravi!
njegov camac pa nek radi sta oce
jedina prava istina je sto kaze dule da njega plovidba uopste ne zanima niti ce ga ikad zanimati!
zato pustite coveka neka saluje do mile volje njegova stvar
i bez nase pomoci mu je trebalo za jednu klupu godinu dana :)

Van mreže Zoran Marinković

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 906
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #597 poslato: 30, 09, 2011, 23:39:56 posle podne »
 :smile:

Ne znam da li je ovo mesto ili treba otvoriti neko drugo ali mi pade na pamet jedan predlog :

- ako je bilo nekih ideja o nabavci nekog plovila u "humanitarne svrhe" možda to i ne mora biti nekom određenom čoveku.

  Da je kojim slučajem ažurirana mapa sa lokacijama članova, mogao se na primer negde u Beogradu imati jedan, isto tako negde u N.Sadu
 
  Šapcu, Apatinu, možda Kladovu registrovano na ime foruma, i da mogu da ih koriste svi oni kojima zatreba, bez obzira da li bi neko otišao

  na druženje, pecanje ili možda godišnji. Svako bi posle korišćenja ostavljao pun rezervoar.....a negde na ovom forumu gi radili rezervacije

  za termine.....( bilo bi lepo da odem na Đerdap a tamo imam čamac :dance1: :dance1:)

Možda je ovo i jalova ideja, ali zato mi sa foruma znamo da je dooobrooo  razradimo....
Deda Zoran

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #598 poslato: 30, 09, 2011, 23:48:07 posle podne »
upravo tako nesto ... ali da postoji odgovoran covek koji se brine o camcu a ostali kada su u komsiluku svrate i naravno pokriju sve troskove i cast za cuvara ...

Van mreže Zoran Marinković

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 906
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #599 poslato: 01, 10, 2011, 00:00:39 pre podne »
 :dance:


Pa Kapetan reče "....odgovoran čovek..." možda se članovi boje da ga ne prodaš.... :lol: :lol: :lol:
Deda Zoran