Autor Tema: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC  (Pročitano 209052 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #570 poslato: 29, 09, 2011, 22:37:52 posle podne »
Imenjace ,mislim da si preterao sa ovim fotkama,reci mi kako te nije stid da to pokazes sta si uradio za svo ovo vrijeme, i kako mozes svoje nazovimo prijetalje koji su ti poklonili, ne mali poklon. nazoves dusmanima, nego imam jedan prijedlog zza tebe, sto ne ispadnes covjek i lijepo kazes ,ljudi hvala vam na vasem povjerenju i velikodusnosti ja ovaj camac nemogu da zavrsim i vracam ga nekom clanu foruma kome je potreban i ko ima sredstava da ga zavrsi i da ga koristi cemu je namjenjen. Koliko vidim stari si clan i dobro si upucen u stvari nautike i koliko sta kosta i nisi mrdnuo malte ne sa mjesta od kad ti je isporucen i znao si sa samog starta sta te ceka,bogami nisi trebao da ulazis u te jagode.Mojim drugarima iz kluba bila je cast da ucestvuju u toj akciji i mogu ti reci da si izigrao nasa iscekivanja,sa onim tarabama na ladji i nekim sanducima. Nego lijepo ti ili to vrati forumu pa neka ga daju nekom ko ce to da zavrsi i znati da cijeni ili nemoj da nas zajebavas sa tim slikanjem NICEGA,sto je uradjeno. Mozes da se ljutis koliko hoces ali stvarni nije u redu

 

Van mreže eni blue

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 339
  • www.mojaladja.com
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #571 poslato: 29, 09, 2011, 22:57:28 posle podne »
Drugari ja nisam udestvovao u humanitarnoj akciji sajta, ali ipak zelim da kazem da pustimo coveka na miru i da ga ne prozivamo, nemojte da se igramo uzimala , davala, svi u svojim razmisljanjima i mogucnostima sredjuju svoj camac, prema tome ZORTERA NE DIRATI on ce covek po svom a svi koji su mu drugarski pomogli i ucestvovali u akciji treba da se sete da je bilo HUMANITARNO da su to uradili iz SRCA da se ZORTER oduzio druzenjem uz reku i svima iskreno ZAHVALIO, i da se svi setimo posta u kojem je Dule rekao da smo Zortera doveli do situacije a sta sad i kako dalje i cime urediti camac, nisam citirao Duleta ali otprilike tako je covek i rekao. ovo je moje misljenje i ja vas molim da razmislite pre svakog komentara. :drinks: :drinks:

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #572 poslato: 29, 09, 2011, 23:28:09 posle podne »
Samo da pojasnim moje pisanje,nije to igra uzimala davala , nego je dokazano da je ovaj forum u stanju da pomogne i da odradi posao timski ili drugarski ,potegnuta je akcija koja je premasila sva iscekivanja i uradjeno je sta je uradjeno i sta se desilo ,krajnji rezultat je premasio nasa iscekivanja. Eeeee pitam se ja sta ako se pojavi nova humanitarna akcija ,sta onda ,kako reagovati,. Da s razumijemo, svako je licno dao onoliko koliko je mogao od srca a da tako reci nije ni osjetio.Ne radi se o novcu nego se radi opovjerenju ,a ja mislim da je uzdrmao povjerenje nas sa forum kad se bude radila slicna akcija za nekog od nasih clanova.Uostalom vrijeme je pred nama koje ce sve pokazati

Van mreže Bucho

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 300
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #573 poslato: 30, 09, 2011, 07:20:06 pre podne »
camac je poklonjen iz najplemenitijih pobuda i sada je na zorteru da raspolaze sa njim kako hoce i koliko mu materijalne mogucnosti dozvole............nema smisla da prozivamo coveka......imenjace srecno i zelim ti stabilan kucni budzet pa da uskoro zaplovis
:good: :good:

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #574 poslato: 30, 09, 2011, 08:54:38 pre podne »
Ma ljudi moji , kako moze da drzi camac na livadi umesto da plovi ? :suicide:

Greota bre!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže vlada-zemun

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 40
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #575 poslato: 30, 09, 2011, 10:03:24 pre podne »
mozda ja i nemam pravo da pricam ovde, jer sam novi i malo ljudi poznajem, procitao sam temu od pocetka do kraja, i stvarno se ovo retko gde srece da se dosta ljudi dogovori,skupi pare i napravi nesto, clan sam raznih foruma oko 7-8, ali sam ovo samo ovde video BRAVO svima koji su ideju pretocili u delo i onima koji su ucestovali

ja imam 22-23god i tek sam se zaljubio u vodu, u potrazi sam za camcem ili gliserom videcemo, te upoznajem materiju u kako idu stvari oko vode

imam 2 predloga: 1. ako vlasnik zeli da ga proda rado cu to odkupiti neka samo kaze koliko, i vrlo brzo zavrsiti jer raspolazem kintom i zeljom
                           
                             2. ili bih vrlo rado bi donirao pare za lim da se zavrsi kabina, da ucestvujem jer ne radi se o cemcu vec o zelji preko 20 ljudi da naprave nesto i svi su to smatrali kao da rade za sebe i....... ostao sam bez reci :)
Будале се не рађају. Праве их лепе девојке у слободно време.

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #576 poslato: 30, 09, 2011, 12:31:08 posle podne »
Kad smo skupljali pare za njegov camac bilo je reci da svake godine pravimo takvu ili slicnu akciju,da do camca dodju ljudi koji su u slabijoj materijalnoj situaciji,a zele da plove.Zbog Zortera i njegovog neangazovanja oko camca i mazanja ociju sa daskama svi smo izgubili volju i poverenje i verovatno niko vise ne zeli da bude nasamaren na ovakav nacin.Da je hteo da plovi mogao je i u stanju kakvo je bilo cim ga je preuzeo,samo sto nije hteo.Sad ce biti izgovor da nema pentu itd... I moj camac je bez kabine pa plovim sa njim svaki vikend i kad god ugrabim slobodno vreme.
Sa camcem iz akcije neka radi sta god hoce ,sto se mene tice,a lepo kaze deda"svi mi imamo gorak ukus u ustima posle svega ovoga"................

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #577 poslato: 30, 09, 2011, 13:02:32 posle podne »
@ 2. ili bih vrlo rado bi donirao pare za lim da se zavrsi kabina, da ucestvujem jer ne radi se o cemcu vec o zelji preko 20 ljudi da naprave nesto i svi su to smatrali kao da rade za sebe i....... ostao sam bez reci

Nema vise donacija u ovom slucaju , eventualno ako imas neku fosnu viska!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #578 poslato: 30, 09, 2011, 13:10:40 posle podne »
Tesko se pravljenje camca nekome moze nazvati "humanitarna akcija".
Ako nekom treba za lek, proteze, operaciju ili mu je pozar unistio stan u redu ali camac je bio i ostao luksuz i ima ga ko moze. Ne razumem zasto bi ikome pravili camce pored toliko nesrecnih bez "leba da jedu" ali dobro; sto je bilo bilo je.  I sad isto mislim: "pomozimo onom ko je u nevolji a ne onom ko nema u cemu da peca za vikend".

   OVO NEMA NIKAKVE VEZE SA ZORTEROM VEC JE STVAR PRINCIPA. :good:


 :drinks:
Marke

Van mreže vlada-zemun

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 40
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #579 poslato: 30, 09, 2011, 13:21:44 posle podne »


imam 2 predloga: 1. ako vlasnik zeli da ga proda rado cu to odkupiti neka samo kaze koliko, i vrlo brzo zavrsiti jer raspolazem kintom i zeljom
                           
                             2. ili bih vrlo rado bi donirao pare za lim da se zavrsi kabina, da ucestvujem jer ne radi se o cemcu vec o zelji preko 20 ljudi da naprave nesto i svi su to smatrali kao da rade za sebe i....... ostao sam bez reci :)

ja i dalje ostajem  pri tome da ili kupim ili pomognem
Будале се не рађају. Праве их лепе девојке у слободно време.

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #580 poslato: 30, 09, 2011, 13:26:21 posle podne »
Ispravite me ako grešim, ali cela akcija je krenula zbog toga što Zorter NEMA PARA, a rado bi da ima čamac.

Zorter i dalje nema para, i meni to nije iznenađenje. Za neku pristojnu nadgradnju treba opet par stotina evra, mene ne čudi što je nema.
Iskreno, ja ne znam šta ste vi očekivali, ali ja sam očekivao upravo ovako nešto.
To mi je i bio motiv u celoj priči, da mi obezbedimo dobro i zdravo korito kao osnovu, a on da skarabudži  i sklepa neku nadgradnju.

To je to!
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #581 poslato: 30, 09, 2011, 13:41:41 posle podne »
@
To mi je i bio motiv u celoj priči, da mi obezbedimo dobro i zdravo korito kao osnovu, a on da skarabudži  i sklepa neku nadgradnju.

To je to!
 




Zaboravljas da je prvobitno to trebala da bude samo siklja!!Ja sam samo ocekivao da ce da plovi , nema nista gore nego kada je camac na suvom!To sto nije nista uradio nije iznenadjenje ali bre camac u njivi godinu dana! :suicide: Greota!!!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #582 poslato: 30, 09, 2011, 14:38:38 posle podne »
A bre , bas me ovaj Dule nervira!!Stalno kao "jesam vam govorio"!! :)
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže njegos68

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1624
  • Pol: Muškarac
  • Krapolovac
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #583 poslato: 30, 09, 2011, 15:43:28 posle podne »
Ispravite me ako grešim, ali cela akcija je krenula zbog toga što Zorter NEMA PARA, a rado bi da ima čamac.

Zorter i dalje nema para, i meni to nije iznenađenje. Za neku pristojnu nadgradnju treba opet par stotina evra, mene ne čudi što je nema.
Iskreno, ja ne znam šta ste vi očekivali, ali ja sam očekivao upravo ovako nešto.
To mi je i bio motiv u celoj priči, da mi obezbedimo dobro i zdravo korito kao osnovu, a on da skarabudži  i sklepa neku nadgradnju.

To je to!
Ovo mi djeluje kao jedini normalan post ,otkad je Zorter postavio slike.. možda ne baš jedini ali..  :heat: Sve ovo ostalo mi je neko ciganisanje..  :diablo: Ispričaću vam jednu priču iz ovog kraja...                   Išla dva kuma pored rijeke Ribnice u Podgorici i razgovaraju...Odjednom krene da pada kiša..Jedan od kumova raširi kišobran i pozove kuma pod kišobran ,da se ne pokvasi i otprati ga do kuće...   Sjutra se sretnu opet kumovi i pita ga ovaj ,,Sjećaš li se kume kako te spasih juče da se ne skvasiš?"...,,Hvala Ti kume" odgovori ovaj..I tako ovaj nekoliko dana,čim sretne kuma isto pitanje.. Ali jednog dana kum kome je prigovarano ,prije nego što ovaj progovori skoči glavačke u Ribnicu... ,,Što ti bi kume ?" pita ovaj... ,,Kume bili se onaj dan skvasio više nego sad?".. ;;nebi kume"  ,,E onda mi više nemoj pominjati kako si me spasio!"...  :lula:  E ova mi priča sliči na ovu Zorterovu..

Van mreže stvlada

  • Talasožder Mali
  • ******
  • Poruke: 841
  • Pol: Muškarac
  • www.zavarivanje-stanimirovic.rs
  • Brod tip: sunbird corsair 198
  • Marina: ajk
  • Veličina: 6m
Odg: Prva Humanitarna akcija MOJA LADJA CAMAC
« Odgovor #584 poslato: 30, 09, 2011, 17:07:38 posle podne »
Sve je ovo zato sto je Zorter pohlepan,trebalo je da dobije siklju od 5m,ali ne,on je hteo v korito od 7m na koje ce kasnije uraditi kabinu.Kakve su mu namere bile to ne znam,ali da je hteo,plovio bi do sad i dolazio camcem na druzenja,kako je obecavao a od svega toga nema nista nego nama maze oci nekim radovima sa daskama koje niko ne bi postavljao da glume komore ili sta vec....