Kanu & Kajak > Modeli, Tipovi, Modifikacije

KANU

<< < (27/28) > >>

tangabravo:
Vidim da ste se svi orijentisali na ručni pogon , međutim ako se ojedri može da piči i na vetar itekako . Moj drugar je kupio klasičan kanu od oko 5m i kako sam ga ja " navuko " na jedrenje preradili smo kanu u trimaran sa jarbolom od 5,5m i jedrima od mikraća , ako vas interesuje tržiću mu fotke i tehničke podatke

MiletaStamat:
Sve što je zanimljivo treba staviti ovde, možda nekom bude od koristi, ačak i nama koji ne jedrimo, ko zna možda nas zainteresujete pa zajedrimo i mi :)

Zoran T:
Pasare su tradicionalne brodice i nekad su se i pokretale samo na jedra...uz male prepravke kobilice i kormila a sa jednostavnim latinskim ili sosnim jedrom pasara moze mbogo lepo da jedri

Nidza:
Detalji, detalji, sve osim jedra, ali...



http://www.boteboard.com/rover/catalog/botes/rover/

tangabravo:
Jeste Zoki ,ali kada sam ja počinjao i kada sam video Pasaru i Adriju 500 , jednu pored druge, to je ko proja i milihbrot. Adriju je proizvodila Istra-Labin po italijanskim nacrtima za italijansko tržište. Moj drugar je kupio jednu pa sam je ja ojedrioi i napravio  montažnu kobilicu i vozali smo se lepo po Kumboru dok on nije prodao nekom u BG

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju