E, ovako treba... > Enterijer

kabina za wc i tusiranje

<< < (3/3)

Kapetan:
moji majstorluci su prilicno nereprezentativni, zato sam i razmisljao da kad krenem da radim novu ladju ugradim kabinu i mirna backa..

btw gde ti ide izlaz otpadnih voda ispod ili iznad vodene linije , ne vidi se sa slike?

STG:

--- Citat: Kapetan  22, 01, 2010, 10:57:43 pre podne ---moji majstorluci su prilicno nereprezentativni, zato sam i razmisljao da kad krenem da radim novu ladju ugradim kabinu i mirna backa..

btw gde ti ide izlaz otpadnih voda ispod ili iznad vodene linije , ne vidi se sa slike?

--- Kraj citata ---
Ispod stvarno tesko...

LSI:

--- Citat: tule  22, 01, 2010, 02:24:10 pre podne ---Kep,

Razmisljao sam i o tim kabinama, ali ozenjen sam covek, a ‘hecim’ mi rekao da
izbegavam teske radove, kaze “Gospodine, samo polako” kako cu polako kad
stojim, ajd’ ne mogu sad pred decom da ti objasnjavam

sto se cene tice za pojedine delove pogledati kataloge, wc solja, pumpa za fekalije,
pumpa za tehnicku vodu, svetiljka, itd. Ono sto se odnosi na ugradjen materijal, to
je: kada 70x70 cm 45oo din, OSB ploce 2kom 2000 din, gredice 20x40mm  70din/1m
bambusov parket  1900 din/m2 , eko  koza 540 din/m, sifoni za lavabo i kadu 2kom
1500 din, cep za kadu 1300 din, slavina 600 din, cevi, cevcice,crevca i creva oko 2500din,
Sika 11FC 2kom. 500 din, rukohvati unutrasnji 2 kom 1500 din, da i plocice 550 din/m2,
Srafovi, sarke, bravica i sl da kazemo 2500 din. To je za elemente i okvirno za materijal,
 sad ukoliko angazujes majstore, a to znaci, brodski stolar, keramicar, elektricar, vodoinstalater,
tapetar, onda to moze vrlo lako da dovede do odluke o odustajanju od celog projekta.
Salim se naravno, sve te radove mozes i sam da izvedes pa ako nesto bas i zapne tu smo
da pomognemo.

--- Kraj citata ---

Tule, nije fer.
Dati specifikaciju troškova po elementima, a ne izbaciti zbir na kraju - nema smisla. Pa gde da nadjem računar da sve to saberem?

LSI:

--- Citat: olimp  22, 01, 2010, 13:20:16 posle podne ---Probaj računati na prste  :taunt:

--- Kraj citata ---

Probao - ne ide.

Na rukama nema dovoljno a one na nogama ne vidim od cipela...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju