Autor Tema: lijepo resenje  (Pročitano 4579 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže captjerry

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 967
  • Pol: Muškarac
    • BARBA - Almaks Marine Security Systems
  • Marina: Klub Ladjari, Sava 17 plkm
Odg: pametno rjesenje
« Odgovor #15 poslato: 04, 02, 2010, 02:02:08 pre podne »
Ovo je samo jedan deo koji se postavlja izmedju obale i splava...sistem se sastoji od jos delova ali je predat nekom zavodu pa ne mogu da pokazem celu skicu..inace na Babilonu smo delom koristili njgeove pontone...babilon se nalazi na samoj krivini i najistureniji je splav na tom delu tako da svako stablo, grana, bure, svinja pa i pikavac se zakace za njega...zato sam njega i izabrao za test...jedino smo imali muke sa majjstorima, tada se radilo renoviranje splava (sad se zove CO-CO Bar) i ako nekom od majstora zatreba jos jedna uticnica 'ladno istekaju kontrolni orman sistema i naravno da bude jos gore, ne vrate nazad utikac...tri meseca sam ratovao s njima...
prednosti koriscenja sistema su sto je stitio jos cetiri splava nizvodno od svakojakog otpada i sto moze da se zavuce cak i izmedju splavova na Nbg-u i radi dobro ...mana mu je sto se projektuje za svaki splav posebno, u zavisnosti od karakteristka reke, obale, samog splava i  sto poprilicno kosta pa sam im ja rentirao na mesecnom nivou...
probacu da nadjem jos koju fotku...
..."make way for the positive day"...

065/514 33 58
062/200 763
http://gpsplus.rs/pracenje-plovila/