Opšta...Tu smo... > POTRAGA ZA UKRADENIM STVARIMA I MOTORIMA

Pomoc - trazim camce

(1/2) > >>

Drug Bojan:
pozdrav kolegama sa vode!
na zalost muka koja me je snasla  krajem prosle godine, naterala me je da se malo vise ubacim u pricu oko potrage za camcima.....
naime prilikom onog veceg porasta dunava, 2 camca koja su bila vezana za izbetoniranu gumu nestali su u sredu (30.12.2009) iz futoskog dunavca. (najverovatnije je voda podigla beton i odnela ih, mada i druga opcija da su ukradeni nije iskljucena)
ne iskljucujem opciju da su ukradeni jer na betonskoj gumi pored su bila jos 3 camca koja su pronadjena na oko 500m od lokacije na kojij su bili vezani.
slucaj je prijavljen kapetaniji, policiji. trazili smo ih do pocetka novog sada camcima, peske obalom, ali nista.
pa ovom prilikom se nadam da ako neko ima bilo kakve informacije u vezi ovog slucaja javi....
rec je o dva metalna camca (jedan je zeleni ne njemu nema motora, a drugi je tamno plav spolja malo nesto beo i na njemu se nalazi tomos penta4)

Kapetan:
ako cujem nesto javljam (visnjica, bela stena, male vode )

mada ako plove za ovih 5-6 dana su vec na djerdapu  ( 3km na sat x 7 dana = 500 km ) ... ako su negde zaglavljeni u zbunju moze da se desi da ih kise i sneg "podave"

Drug Bojan:
slazem se druze, ali 2 camca koja plutajku dunavom.... nisu bas neuocljivi.
kako vreme prolazi, a od njih ni traga ni glasa sve vise kontam da su na suvom.... dodatak ovom razmisljanju je sto sam u zavadi sa lokalnim ribokradicama.
svasta mi se mota po glavi.... mozda su ih i oni s namerom podavili... ako i jesu da li je moguce da se sa sonarom pregleda dno reke i uoce camci, ako je tako nesto u pitanju?

Kapetan:
cekam da pera garmin da info da li ima nesto ovako u ponudi ...






vise na
http://www.mojaladja.com/forum/index.php?topic=1282.30

verujem da sa takvim sonarom moze da se nadje camac bez problema...

zoki novus:
to je humminbird oni si prva liga :good: :good: :good:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju