Autor Tema: Zajednicka kupovina projekta  (Pročitano 6602 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Zajednicka kupovina projekta
« Odgovor #30 poslato: 28, 12, 2009, 23:15:24 posle podne »
BARBA ,podrzavam te 100%. Svi bi mi zeleli iz ljubavi najbolje ali vecinom se mi tu malo izgubimo povuku nas neke stvari i izadje to skoro uvek iz osnovne price i dok se okrenes ti shvatis da si se zezno.A mi nismo vidjali drugara zbog toga na vodi bogami dugo.
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže BOKAC

  • Oficir sa Malih Voda
  • ****
  • Poruke: 168
Odg: Zajednicka kupovina projekta
« Odgovor #31 poslato: 28, 12, 2009, 23:15:58 posle podne »
ljudi ne kupujete luxuz vec korito za koje znate kako se ponasa.. barem ja tako vidim celu pricu .... znaci ne zanima me da izgleda kao sa slike vec da ima karakteristike kao iz tablice...

znaci dobra zastita rad po projektu a posle uredjenje prema mogucnostima ...

Izgradjen brod,ofarban i zastakljen je 30-ak posto od ukupne cene broda.Da bi imao karakteristike kao iz tablice mora da bude kao sa slike (projekta koji je ispostovan u svakoj fazi,pa i u enterijeru)

 

Van mreže busa2

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1199
  • Pol: Muškarac
  • "TEHNONAUTIKA" ZEMUN
    • www.tehnonautika.rs
Odg: Zajednicka kupovina projekta
« Odgovor #32 poslato: 28, 12, 2009, 23:29:14 posle podne »
dobro mi smo osuli neku blagu paljbu kapetan je to sasvim drugacije zamisljao od nas i ja to postujem .Hteo sam samo malo da skrenem paznju na moguca razocarenja po raznim pitanjima ako se nesto neradi bas onako kako je projekat predvideo posto sam i sam to iskusio, izvinjavam se svima ima sam dobru nameru sto neznaci ida je ispravna . :good:
www.tehnonautika.rs - KONTRAADMINISTRATOR

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Zajednicka kupovina projekta
« Odgovor #33 poslato: 29, 12, 2009, 00:55:51 pre podne »
da odmah razjasnim, ne mislim da niko minira...

a ono sto je bitno, jeste da je svaki bruce roberts projekat oscilira oko 5% , bas ono sto je barba rekao, ako i krenem da gradim po njegovom rojektu majstori ce me najverovatnije spustiti ispod 5mm sto ce reci 20 % tezine ima da ode pa su moguce i bolje karakteristike...

inace http://www.bruceroberts.com/public/HTML/descriptions/Waverunner24_description.htm

imate na beogradskom sajmu, stoji na obali , radio ga je dragan iz smederva i kostao je u kitu ispod 8000 evra ako se ne varam, stim da ga je ovaj produzio nesto (nasa posla....) , mislim da na forumu imamo cak i slike te ladje...


Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Zajednicka kupovina projekta
« Odgovor #34 poslato: 29, 12, 2009, 01:01:06 pre podne »
jedva nadjoh al nadjoh :)