Autor Tema: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...  (Pročitano 12705 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže marke

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1147
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #60 poslato: 28, 12, 2009, 13:13:51 posle podne »
Ja sam pusio dve i po pakle dnevno redovno a kad se sastanemo pa se i prica uz picence isle su i po tri i to 18 godina.  Ostavljao sam par puta po nedelju dve ili par dana a onda onog dana kada sam doneo "odluku" prestao sam i nisam zapalio sledecih 10 godina. Ostavio sam 1999 u oktobru i do sada nista. 
Marke

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #61 poslato: 28, 12, 2009, 16:53:53 posle podne »
Ja sam pušio 15 godina, zadnjih godina sam tukao i po 2-3 pakle dnevno, a kad se uhvati i noć..... :suicide:
I onda je moja sestra počela da studira Homeopatiju, mene uzela kao pokusnog kunića, i evo, od 2005-e više ne pušim, a pritom, nisam imao nikakve krize ili muke, jednostavno sam prestao kao da nikad nisam ni pušio!!!

Ok, homeopatski tretman sigurno nije najjeftiniji, ali je zato efikasan i potpuno zdrav i prirodan.
To se za većinu drugih preparata protiv pušenja ne može reći!

Kap, upoznao si moju sestru, znaš gde je Homeopatska škola, pa izvoli! Naravno, ako stvarno želiš da batališ cigarete i promeniš nešto, jer posle homeopatije nećeš propušiti posle 2 nedelje i nema povratka na staro!
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #62 poslato: 28, 12, 2009, 17:25:26 posle podne »
Dragi prijatelji, vi ni ne sanjate kako je bilo meni sto nisam MOGAO da dodjem a imao sam zarku zelju. Bez obzira sto bi tom prilikom bilo jos vise dima (jer pusimo i ja i zena *mislim cigarete*),ovo druzenje mi je nedostajalo. Da ne kazem da je ovo jedino druzenje i okupljanje od kako postoji ovaj forum, na kom nisam bio.  :sorry: :suicide:
U subotu sam ceo dan proveo u radionici da sredim auto da moze da upali (a lamelu i dalje nisam pipnuo), i kad sam zavrsio i upalio, sreci nije bilo kraja. Pozajmim novac za gorivo, odem na pumpu naspem TNG i spremno cekam nedelju da krenem oko 16:00 za Bgd. U nedelju za svaki slucaj, po onoj kisi, oko 14:00 probam da upalim malo auto, da ga ugrejem da posle ne bude problema. Ali, ni "P" od paljenja. Nece ni da se "javi". Ispraznio sam ceo akumulator, ali meni to nije bilo dovoljno, (od zarke zelje da se pojavim na marini u restoranu iznenada, i da vas sve iznenadin mojim/nasim dolaskom), vec sam od komsije uzeo auto i upalio ga da preko kablova pokusam da upalim moj. Puna dva sata sam s povremenim prekidima alnasovao da je alnaser poceo da smrdi koliko se ugrejao, i NISTA. Definitivno sam odustao od pokusaja tek u 17:30, i usao u kucu. Toliko me glava zabolela (a u zivotu me mozda glava zabolela dva ili tri puta) da vise nisam mogao da sedim a kamoli nesto radim. Popio sam lek i ubrzo zaspao od muke, bola, stresa, besa, ljutnje, ni sam ne znam cega jos.
Veoma mi je drago da ste svi zadovoljni i da vam je bilo lepo (a mogu zamisliti kako je bilo, kad vidim ko je sve bio prisutan). Znam da ce jos biti prilike za okupljanje ali meni ipak svi nedostajete i zao mi je sto i ovde nisam bio prisutan. Ja sam covek koji ne ume da se naljuti ni na sale na sopstveni racun i koji ne zna sta znaci vredjati druge. Jedva cekam da sredim auto ili kupim ladju, pa da se uvek vidimo na suvom ili na vodi svejedno je.
HVALA, svim drugarima (i njihovim gospodjama) koji su se setili mene i eto odvojili bar palcinke, ocekujuci da se ipak pojavim. :good: :pioneer: :drinks: :friends:

A posto nisam bio, ipak sam dobijao izvestaje sa "terena", tako da sam bio u toku, sta sam sve propustio.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #63 poslato: 28, 12, 2009, 17:47:04 posle podne »
zorter odma da ti kazem da si nedostajao ...
al da te razveselim malo .... znas li kako je deda bio miran, fin  ? znaci baba je streptomicin za njega ... :lol: :lol: :lol:

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #64 poslato: 28, 12, 2009, 18:26:49 posle podne »
zorter odma da ti kazem da si nedostajao ...
al da te razveselim malo .... znas li kako je deda bio miran, fin  ? znaci baba je streptomicin za njega ... :lol: :lol: :lol:

 :lol: :lol: :lol: To kapetaneeee, sad je gotov, baba me zvala i sad imam njen broj telefona. :taunt: :taunt:

Sad mu je bolje da sam skace u Dunav, nego da ja zovem babu!!! :diablo: :yahoo: :yahoo:

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #65 poslato: 28, 12, 2009, 19:10:28 posle podne »
Nadajte se samo,nadajte!!!
Nema Zortera,nema inspiracije!! :dance: :dance1:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #66 poslato: 28, 12, 2009, 20:00:33 posle podne »
Lepo sam vam rekao da ce vam biti dosadno bez mene, a vi ne verujete. :taunt: :dance1:

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #67 poslato: 28, 12, 2009, 20:11:07 posle podne »
MA ZATO JA NISAM NI DOSAO :drinks:

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #68 poslato: 28, 12, 2009, 20:12:10 posle podne »
MA ZATO JA NISAM NI DOSAO :drinks:

 :good: :good: :pogranichnik:

Van mreže zoki novus

  • Predsednik ф odeljenja
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *********
  • Poruke: 2981
  • Pol: Muškarac
    • Nemo
  • Brod tip: Carver
  • Marina: Ada Ciganlija VK Partizan
  • Veličina: 33ft
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #69 poslato: 28, 12, 2009, 22:26:50 posle podne »
a odakle ti sarancici :drinks:

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #70 poslato: 28, 12, 2009, 22:31:51 posle podne »
Sa pijace. Ne zna robi da peca, samo kupa crvice i gliste! :lol: :taunt: :yahoo:

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7046
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #71 poslato: 29, 12, 2009, 11:08:12 pre podne »
Ja sam juče "upecao" dva šarana u "Metrou" po 225 dinara/kg - super ulov.

Setio sam se Odiseja i zakona o zaštiti životinja i onoga što nam je Kapetan poslao o situaciji u Poljskoj.

Momak koji prodaje ribu - specijalista - prvog šarana sredio jednim udarcem malja, ali onaj drugi mu je pravio problema.
Tek posle petog ili šestog udarca se smirio.

Sad, ili je šaran neki Bosanac ili ovaj specijalista treba da ide na specijalizaciju!?

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #72 poslato: 29, 12, 2009, 17:11:43 posle podne »
Sa pijace. Ne zna robi da peca, samo kupa crvice i gliste! :lol: :taunt: :yahoo:

Ja ne znam sta je tu smesno. Pijaca je majka, pitajte Dedu i Zokija 022. Ja najcesce pecam na Zemunskoj! :dance: :dance: :dance: :lol: :lol: :lol:

Tako Robi, brate, da neko i prizna da se najbolje ribe pecaju na pijacama. Bar si siguran da ces uvek doci kuci s pravom ribom, a ne ko deda i kapetan. Ajd kapetan bar donese pesha, al deda, NISTA. :good: :drinks:

Van mreže Bane

  • Veliki dugodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 422
  • Pol: Muškarac
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #73 poslato: 16, 01, 2010, 19:22:14 posle podne »
Pozdrav i od mene za veselo drustvo iz coska!!!!
 :drinks:
Duško Radović: Pametni i skromni ljudi neće ono što ne mogu. Zato se drugima čini da oni mogu sve što hoće.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Jos jedno okupljanje pred novu godinu ...
« Odgovor #74 poslato: 17, 01, 2010, 01:36:20 pre podne »
Demantujem to. Deda samo ćuti i ne hvali se javno.

u tom meredovu ladi sokove...