Autor Tema: Kako da Ružno pače postane Labud - prepravke čamca od aluminijuma  (Pročitano 133978 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže sale.m79

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 926
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Gasa
  • Brod tip: Apic
  • Marina: Smederevo
  • Veličina: 10m
Odg: Kako da Ružno pače postane Labud - prepravke čamca od aluminijuma
« Odgovor #345 poslato: 25, 11, 2015, 12:25:52 posle podne »
Nije maler bio kod mene na brodu al staces kad je isti ko Kapetan ima strah od plovidbe 25648

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Kako da Ružno pače postane Labud - prepravke čamca od aluminijuma
« Odgovor #346 poslato: 25, 11, 2015, 17:23:57 posle podne »
Да не беше Салета, не бих ни видео да нисам написао да сам, уз помоћ друга, Дејана (који је одрадио већи део посла), седиште спустио и сад се седи царски!

Чамац спакован под цираду и чека пролеће. Биће потребно фарбање корита - на више места боја се одвојила.

У ствари, кад боље размислим, у оној другој теми, о Сланкамену и марини, написао сам да смо средили чамац и спремили га за зимски сан. Ех, шта су године!

Узгред, да вас питам: Има ли неко идеју колико би мој чамац могао да кошта на тржишту?

Ово нема везе са тим колико сам пара до сада потрошио - а потрошио сам више од четири хиљаде евра. Више од четири хиљаде пута ми је жена пребацила да ми је скупа та моја играчка. Зато ме и занима ваше мишљење колика би могла бити реална цена на нашем тржишту? Да ли уопште такав чамац, после свих тих преправки има неку тржишну вредност?

Van mreže sale.m79

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 926
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Gasa
  • Brod tip: Apic
  • Marina: Smederevo
  • Veličina: 10m
Odg: Kako da Ružno pače postane Labud - prepravke čamca od aluminijuma
« Odgovor #347 poslato: 25, 11, 2015, 18:00:07 posle podne »
Laki zavisi ko je kupac ako je neki bastovan onda mozes vise da mu uzmes e ako je za plovidbu onda neznam