Autor Tema: Da li su splavovi gliseri ili deplasmanci ?  (Pročitano 4382 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Da li su splavovi gliseri ili deplasmanci ?
« Odgovor #15 poslato: 03, 12, 2009, 01:12:37 pre podne »
Ma neljutim se dule taman posla zasto bi se ljutio dobro si rekao o ukusima se ne raspravlja, izvini ako si se nasao u mom komentaru nije nista licno ali da ima ovdje komentara ima to mi nemozes osporiti , ovo ti govorim iz iskustva  i ovdje je u brckom sve i svasta na vodi ali boze moj toboze ljudi vole vodu. Nismo mi krivi sto smo bijeda i ovo sto imamo cuvamo krpimo prepravljamo da bi bili na toj jebenoj vodi koju vjerovatno nas 50% ne zamisljamo zivot bez nje. znamo mi dobro sta su katamarani-trimarani  i stvarno je ovo nase sramota nazvati takvim imenom ali ko imam tri reda necega ispod sebe recimo burica neka ga zovu kako hoce ja se slazem ali ja plovim sa tim i uzivam a za ostalo mi se jee kako ce se vati. samo jos jednu stvar imam plovnu dozvolu za njega atest na 6000kg ukupne tezine gaz 30cm i nevjerovatnu stabilnost i komfor. Kad udari na savi nevrijeme bjeze sa brodicama kao da je smak svijeta a ja se usidrim na pola save i pijuckam rakijicu sa drustvom i mezence uz dobru muziku. Na kraju ja ti se licno izvinjavam ako si se nasao uvrijedjen ali ima stara poslovica ne kudi konja kojeg nisi jahao pozzz

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Da li su splavovi gliseri ili deplasmanci ?
« Odgovor #16 poslato: 03, 12, 2009, 01:19:57 pre podne »
za rostilje i kaljave cizme sam iskljucivo mislio na one vlasnike sto imaju one gore prikazana plovila a ne na tebe dule .jel da si se nasao u svoj ovoj prici i da si vlasnik onako necega garantujem da nebi bio na ovom forumu i druzio se sa nama dajem glavu ako nisam upravu