Autor Tema: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja  (Pročitano 9176 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« poslato: 21, 11, 2009, 15:34:07 posle podne »
Osnivacka skupstina GG Moja Ladja bice odrzana u ponedeljak, 23.11, u Staroj Carinarnici u Zemunu (Zemunski kej 31) sa pocetkom u 20:00.

Svi voljni da se prihvate neke aktivnosti i da pomognu u razvoju ovog projekta pozvani su da prisustvuju.

Pozdrav,
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #1 poslato: 21, 11, 2009, 16:11:48 posle podne »
Ujutro, u nedelju, polazim na put u Italiju i vratiću se tek u petak, 27.11. uveče.

Želim vam uspešan rad Osnivačke skupštine GG. Na mene računajte kao da sam sa vama i imate moj glas za sve odluke koje su u funkciji osnivanja i uspešnog rada GG.
Kada se vratim, javite mi kada i šta želite da pomognem - učiniću sve u granicama svojih mogućnosti i znanja.

Verujem da ako se više nas angažuje, makar i po malo i povremeno, možemo mnogo toga da uradimo i da svi od toga možemo da imamo koristi (ne mislim pod ovim na ličnu pojedinačnu i samo svoju korist), uključujući i materijalnu (kroz konkurisanje za razna finansiranja kod državnih i nedržavnih tela, obezbedjivanja sponzora i sponzorstva, beneficije pri kupovini opreme i pribora za naše ladje i slično. Imaćemo status pravnog lica, pa ćemo shodno tome moći da vršimo i snažniji i efikasniji pritisak na državne organe u cilju poboljšanja uslova koji su nam potrebni da bismo više uživali u našem hobiju koji je vezan za boravak na vodi i kraj vode.

Srećna nam bila naša GG! Ona će biti onoliko uspešna i korisna koliko se mi budemo angažovali.

Van mreže Arsa

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 2067
  • Pol: Muškarac
    • salveta
  • Marina: Ada Ciganlija
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #2 poslato: 21, 11, 2009, 16:31:13 posle podne »
Nedavno sam doplovio na ovaj sajt, tako da nemam pojma o detaljima organizacije pomenute skupštine. Nisam rad da se nešto mnogo angažujem u radu udruženja, ali pozdravljam inicijativu i vrlo rado ću doći da bih dao svoj glas za osnivanje istog. Eto prilike da se i bliže upoznam sa ljudima koje ću, sigurno viđati na vodi.

Kratko, dolazim 99%. 
Ispuni godine životom, a ne život godinama.

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #3 poslato: 21, 11, 2009, 16:39:19 posle podne »
vUKOVI MOJI zelim vam uspjeha na sastanku uz vas sam imate moj glas za ste se vecina odluci ,iako sam relativno mlad clan a jos iz bosne to vam dodje kao inostranstvo htjeli mi ne htjeli a tako je sve sto se tice ovih voda ovdje i pomoci ili bilo kakve funkcije na ovom podrucju stojim vam na raspolaganju mnogo srece i mirne vode  haha hocu reci mirne atmosfere i zavrsite i taj posao veliki pozdrav od vuka sa save

Van mreže poljo

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1961
  • Pol: Muškarac
    • "Teska voda"
    • http://www.alojasailing.com/
  • Brod tip: Bar Harbor Cruiser
  • Marina: NK"Moja ladja Brcko"
  • Veličina: 8m
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #4 poslato: 21, 11, 2009, 16:44:59 posle podne »
Zar jos uvjek mora po komunisticki , dizanje ruke i tako to . Srbija je barem , dostigla taj nivo da se i online konferencija moze odrzavati. Nije valjda da tvrde glave ne priznaju takav nacin? Ljudi moji pa u svijetu vazimo za naprednu informaticku naciju . Mora da ja zivim na mjesecu kad vjerujem u ovo , zar ne ? Ma nije ni cudo , ja jos vjerujem da u radiju zive mali ljudi.
Vepar je vepar, čak i kad mu kažu da je svinja.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #5 poslato: 21, 11, 2009, 17:07:40 posle podne »
Zar jos uvjek mora po komunisticki , dizanje ruke i tako to . Srbija je barem , dostigla taj nivo da se i online konferencija moze odrzavati. Nije valjda da tvrde glave ne priznaju takav nacin? Ljudi moji pa u svijetu vazimo za naprednu informaticku naciju . Mora da ja zivim na mjesecu kad vjerujem u ovo , zar ne ? Ma nije ni cudo , ja jos vjerujem da u radiju zive mali ljudi.
    Mi to po starinski!!! A sta mislis kako bi se sreli i popricali uz picence!!!? Dobar izgovor para vredi!! :smile:
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #6 poslato: 21, 11, 2009, 17:16:14 posle podne »
tako je deda kao da si mene pitao sta da mu reknes po STARINSKI JAŠTA jebes elektroniku Ma da se prozbori koja pa se malo i zategne ako treba pa poslije zna se hvala bogu da se zalije ili nesto pregrize ...ON meni elektronika pa i na vodi kad ode elektronika hvataj se starinskog VESLO u ruke pa kuci  on nama elektronika aaaa poljo sta mislis sad?  BRAVO DEDA  a ti poljo javi mi se sutra da te prevaspitam po starinski hahahaha

Van mreže jjelenic

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 17
  • Pol: Muškarac
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #7 poslato: 21, 11, 2009, 21:12:06 posle podne »
Iako sam nedavno prodao camac i sada sam "na suvom" (nadam se ne dugo), dolazim svakako. Bitno je da nas ima sto je moguce vise jer kvantitet ponekad preraste u kvalitet (u to uopste ne sumljam).

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #8 poslato: 22, 11, 2009, 18:25:49 posle podne »
VAZNO:

Osnivacka skupstina GG Moja Ladja bice odrzana u ponedeljak, 23.11, u Staroj Carinarnici u Zemunu (Zemunski kej 31) sa pocetkom u 20:00.

Svi voljni da se prihvate neke aktivnosti i da pomognu u razvoju ovog projekta pozvani su da prisustvuju.

Pozdrav,

VAZNO:

Skupstina ce se zbog prostora odrzati u Staroj Kapetaniji, Zemunski kej 8. Vreme ostaje isto.
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #9 poslato: 29, 11, 2009, 08:47:25 pre podne »
Bilo bi dobro da neko ovde postavi izvestaj sa te skupstine, da svi vide sta je uradjeno i sta se planira. :good:

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #10 poslato: 29, 11, 2009, 09:59:30 pre podne »
Osnivacka skupstina je odrzana, usvojen je statut i izabrana su tela i predstavnici. Vise informacija  i dokumentacija ce biti dostupna na podforumu kome mogu da pristupe samo clanovi. Razlog za ovo je sto dokumenti sadrze privatne podatke i kontakte.

Pozdrav,
« Poslednja izmena: 29, 11, 2009, 10:10:55 pre podne Barba »
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže Kapetan

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 16690
  • www.mojaladja.com
    • Ypsiolon
  • Brod tip: Aloa 23
  • Marina: Nautilus marina
  • Veličina: 7 m
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #11 poslato: 29, 11, 2009, 10:06:19 pre podne »
veceras dizem podforum :)

Van mreže zorter

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 5201
  • Pol: Muškarac
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #12 poslato: 29, 11, 2009, 11:20:15 pre podne »
 :good: :good: :good:

Van mreže Barba

  • Dunavsko-Savski trbusasti brka...
  • ******
  • Poruke: 903
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #13 poslato: 30, 11, 2009, 22:54:12 posle podne »
Podforum je otvoren.

Pozivaju se osnivaci  i zainteresovani za clanstvo da se registruju.

www.ug.mojaladja.com
"Niko nije tako beznadezno porobljen kao onaj koji pogresno veruje da je slobodan" - Gete.

Van mreže zoke

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 736
  • Pol: Muškarac
    • PERAVA
  • Brod tip: MBD-Hausboot
  • Marina: N:K:-Moja ladja-Brcko
  • Veličina: 10x4,40N:K
Odg: Osnivacka skupstina GG Moja Ladja
« Odgovor #14 poslato: 30, 11, 2009, 23:08:06 posle podne »
Barba ja sam iz bosne i rado bi se uclanio platio clanarinu zbog daljine  normalno nisam za nikakvu funkciju i nezelim da izgubim drustvo koje ovdje tek ovako elektronski upoznavam Neznam kako da se ulogujem na sajt koji si postavio nece da prihvati moje ime ni pasvord