Autor Tema: Mercury Servisi  (Pročitano 6455 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Mercury Servisi
« poslato: 17, 11, 2009, 11:37:19 pre podne »
I tako odlucih ja,da zamenim ulje u meni dragom motorinu 5HP,4T,po treci put...Pomislih ja bice to ok,racunam "vec" sam tri puta menjao ulje,zahvat traje celih 20ak minuta,laganica...
Majstor kod koga sam isao i koga toplo mogu da preporucim svima(marina Nautev,Sale)je nazalost u guzvi i nema vremena,ja nisam mogao da mu ostavim camac na dan-dva da on to odradi i odlucih se ja da odnesem meni dragi motorin u ovlasceni servis,IntehV na Lazarevackom putu...Tamo ljubazan momak u prodavnici me upucuje na servisera,namrgodjenog kao u horor filmu...Ajd,nije presudno da je covek ljubazan,ali mora biti strucan(ili bar da vidis da zna da drzi odvijac,tj srafciger),al' ovaj ni to....Zamenio ulje,oprao motor(hvala mu),naplatio ljudski,rece mi da postoji varijanta za struju ali to zadovoljstvo staje tricavih 370E!Eeeeeejjjj bre Srbi! :suicide:
Zakljucak:ako imas dobrog,ali zauzetog majstora strpi se ako mozes,ako ne onda se naoruzaj zivcima i lovom pa polako...

Van mreže Darkobp

  • Veliki Rovac
  • ******
  • Poruke: 730
  • Pol: Muškarac
    • Silvery
  • Brod tip: Elan 495k malo modifikovan i produzen
  • Marina: Backa Palanka Tikvara
  • Veličina: 5.80m
Odg: Mercury Servisi
« Odgovor #1 poslato: 17, 11, 2009, 23:19:12 posle podne »
Koliko ti uzimaju za taj servis?? Meni u B.Palanci 2000din za isti servis isti motor,malo mi to nesto puno za 1/2 lit ulja i 2dc u petu a ajd sta ces kad je pod garancijom!! Razmisljam vec da mu jedan servis odradim u samostalnoj reziji pa jedan odnesem kod njih pa opet tako,i vuk sit i ovce na broju!! otkud oni znaju koliko sam ja sati natukao za to vreme!!

Van mreže VladimirP

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 8
  • www.mojaladja.com
    • MANTA RAY
  • Brod tip: Gliser
  • Marina: Plavi dunavac
  • Veličina: 4,2
Odg: Mercury Servisi
« Odgovor #2 poslato: 28, 08, 2014, 10:19:20 pre podne »
Gros Inox je nakon dugogodišnjeg iskustva i rada u oblasti nautike odlučio da osnuje sopstveni servis.U sklopu servisa nalazi se i izložbeni salon sa Tohatsu i Parsun motorima,kao i gumenim čamcima koje imamo u ponudi.Gros Inox servis poseduje veoma kvalitetan i stručan kadar za servisiranje svih vanbrodskih motora,kao i za održavanje plovila. Vrišimo i ugradnju nautičke opreme u Vaša plovila.  Kvalitetnim radom,ljubaznošću i realnim rokovima do Vašeg poverenja.

 Servis se nalazi u Novom Sadu u Subotičkoj 20, nedaleko od našeg prodajnog objekta.

 Usluge koje će se vršiti u servisu:

  -servisiranje vanbrodskih motora

  -održavanje plovila

  -ugradnja nautičke opreme u plovila

  -zimovnik za plovila

Više informacija na http://www.grosinox.co.rs/home.aspx