Autor Tema: Kuca Na Vodi - Marina za drugare  (Pročitano 6960 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #15 poslato: 12, 11, 2009, 07:59:25 pre podne »
ma nemoj nikog da navatavas kreni sam tako mozda nesto i uradis :good:

To je krajnja opcija,mada znam par zainteresovanih.U svakom slucaju tokom zime treba se lepo izdogovarati i s prvim lepim danima s proleca to i realizovati.Prvo da krenemo mi sa nasim privezima a onda da dodajemo polako ...

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #16 poslato: 12, 11, 2009, 09:10:37 pre podne »
ma nemoj nikog da navatavas kreni sam tako mozda nesto i uradis :good:

To je krajnja opcija,mada znam par zainteresovanih.U svakom slucaju tokom zime treba se lepo izdogovarati i s prvim lepim danima s proleca to i realizovati.Prvo da krenemo mi sa nasim privezima a onda da dodajemo polako ...

SAMO VAS GLEDAM (novi brodovlasnik iz Batajnice)!

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #17 poslato: 12, 11, 2009, 09:22:58 pre podne »
ma nemoj nikog da navatavas kreni sam tako mozda nesto i uradis :good:

To je krajnja opcija,mada znam par zainteresovanih.U svakom slucaju tokom zime treba se lepo izdogovarati i s prvim lepim danima s proleca to i realizovati.Prvo da krenemo mi sa nasim privezima a onda da dodajemo polako ...

SAMO VAS GLEDAM (novi brodovlasnik iz Batajnice)!


Vidim ja bice nas jos  :good:.

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #18 poslato: 14, 11, 2009, 15:46:03 posle podne »
Rekao bih da je jedan tri hiljade...A i to mi je nesto sumnjicavo....

Van mreže Outboard Master

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 506
  • caos
Odg: Kuca Na Vodi
« Odgovor #19 poslato: 14, 11, 2009, 17:35:33 posle podne »
Koliko vidim ima vas dovoljno u Banovcima koji ste trenutno bez veza. Organizujte se, napravite neki splavić - ponton, dobro ga usidrite i vežite se tu. A o njemu vodite brigu na smenu. Svaki dan drugi ili smena nedeljno... Tako bi bilo bezbedno i rešili biste probleme. A možda jednog dana prerastete i u marinu. Naravno, možete i registrovati udruženje  i onda bi lakse došli i do dozvole, mada mislim da za početak može i bez nje.
To bi bilo super,sigurno ima dovoljno zainteresovanih.
Samo srbi se tesko dogovore oko zajdnickih i korisnih stvari. Mozda da se otvori nova tema za zainteresovane a i ja sam medju njima.

problem je sto se u srbiji samo gleda na sekundarni profit

Van mreže pavle

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #20 poslato: 14, 11, 2009, 18:33:22 posle podne »
Kako god to je sve ukupno puno stresa,posla i ulaganja.Znam jednog stvarno kvalitetnog i postenog coveka (Raka sa Ade) koji ima sve papire i dobru ideju za to sto vi hocete.Ima osnovan klub,mesto na NBG,papire,poseban tretman za clanove kluba i volju da radi to sto vec i radi  u manjem obimu na Adi.Siguran sam da bi bio zainteresovan za vasu ideju.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #21 poslato: 17, 11, 2009, 17:38:29 posle podne »
Bio ja danas na obali kod Batajnice (1184 km - desna strana), kad tamo - iznenadjenje!

Neko gradi ogroman splav, a zemljani radovi ukazuju na to da se planiraju i rampa za spuštanje i vadjenje čamaca i nekakav vez!

Splav je otprilike 10-12 (možda i više) m u kvadrat; pontoni i konstrukcija u vodi, platforma drvena postavljena preko konstrukcije, a i kompletan kostur nadgradja završen. Ostaje samo da se obloži i postavi unutrašnja instalacija.

Batajničani izgleda uskoro (vervatno već na proleće, imajući u vidu stepen izvršenih radova) mogu da očekuju svoju marinu (ne znam da li je izraz dobar - ne znam da li se može reči "svoja", pošto ne znam ko je investitor i kakvi su mu planovi, ali meni ovo deluje ohrabrujuće)!

Komšije iz Banovaca, obratite pažnju - možda i za vas bude interesantno...

Van mreže Vlada 69

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 369
  • Pol: Muškarac
  • Dunav-Sveta reka
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #22 poslato: 18, 11, 2009, 07:49:20 pre podne »
Bilo bi stvarno lepo a iznad svega korisno da se u Bataji uradi pontonski privez.Raspitaj se odmah o cemu se radi jer ti je to i najblize i najzgodnije.
Sto se tice nas Banovcana,to nam je daleko (iz logistickih da kazem razloga) ali ovih dana treba da sednemo i lepo se izdogovaramo da sa necim zapocnemo sezonu,pa onda polako.U svakom slucaju ja vise nemam volje,zivaca i cega god jos da svaki put dozivljavam isto kada god hocu da se bar malo provozam a treba da spustam pa posle dizem camac.

U svakom slucaju javi sta je to kad saznas a i ja cu da izvestim o tome sta cemo preduzeti u Banovcima.

Van mreže LSI

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 7037
  • Pol: Muškarac
    • LSI
  • Brod tip: AQ 575
  • Marina: Nautički klub "Stari Slankamen"
  • Veličina: 5,75 m
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #23 poslato: 18, 11, 2009, 08:41:49 pre podne »
...
U svakom slucaju javi sta je to kad saznas a i ja cu da izvestim o tome sta cemo preduzeti u Banovcima.

U medjuvremenu saznao sam da ponton gradi izvesni gospodin Mirković (ili tako nekako) vlasnik OROZ-a u Batajnici, ali izgleda da to radi u saradnji sa čovekom koji ima nekakvu firmu na glavnoj ulici u Batajnici - nisam saznao ime ovog čoveka i firme.

Ostaje da sve proverim pa ću potvrditi.

Van mreže SALE NB

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2449
  • Pol: Muškarac
Odg: Kuca Na Vodi - Marina za drugare
« Odgovor #24 poslato: 18, 11, 2009, 14:01:27 posle podne »
Taj splav u Bataji se radi već neko vreme, ali tu su se spominjali i neki problemi pravne prirode. Videćemo šta će biti od toga.
Meni bi odgovarala i Batajnica. Preko vinograda imam svega 3km do tamo.
"Moreplovac ne moli za pravac vetra, već uči kako da plovi po postojećem"