Autor Tema: Bahatost pod zastitom bratije!  (Pročitano 2134 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Bahatost pod zastitom bratije!
« poslato: 26, 02, 2023, 22:04:19 posle podne »
Na 1179,5 km reke Dunav postoji sljunkara ciji vlasnik ne dozvoljava vlasnicima camaca da doddju do njih! Ljudi se organizovali , oformili udruzenje nebili kroz institucije izborili za svoja prava. Medjutim , slaba vajda! Clanska karta je dozvola za bahatost! Vodna inspekcija mu je zabranila rad,komunalci naredili da srusi SVE objekte i jos ddesetak raznih izvrsnih resenja!Medjutim covek radi nesmetano!!       

https://www.facebook.com/groups/809640163308134
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Bahatost pod zastitom bratije!
« Odgovor #1 poslato: 26, 02, 2023, 22:12:43 posle podne »
Prepreka na putu do camaca
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže deda

  • Administrator
  • Drekavac sa Srednjih voda
  • *****
  • Poruke: 4176
  • Pol: Muškarac
  • Marina: 4.juli.....Zemun
  • Veličina: 7,60
Odg: Bahatost pod zastitom bratije!
« Odgovor #2 poslato: 15, 03, 2023, 18:41:57 posle podne »
Lopov pod zastitom sistema ili lopov u sistemu
Zakupac sljunkare Dunav sa isteklim zakupom , zabranom rada , nalogom za rusenje svih objekata na lokaciji i dalje RADI!!! Ajd sto radi , ali sto vlasnicima camaca ne dozvoljava da dodju do svojih plovila.Pa moze mu se! Osion , bahat , nekulturan , agresivan! Tipicna slika nekoga ko je u sistemu ili ga sistem podrzava.Naivne camdjije osnivaju UG kako bi kroz sistem ostvarili svoja prava.Budale!! Sistem nije isti za sve! Nisi drug clan.Odstupi! Obala Dunava je samo moja!Mars sa moje obale! Ko se ne skloni pustam pse, prskam smrkokm , gazim automobilom ! Mozemi se , ja sam drug clan!Da ne bude zabun ja sam Dusan Filipovic zakupac sljunkare.Dobar sam sa vaznim ljudima u opstini Zemun pa mi oni pisu zalbe na njihova izvrsna resenja!Onda dodje predsednik opstine i kao me grdi a kada camdjije odu potapse me po ramenu i namigne!
A sirote camdjie danima blokiraju ulaz u sljunkaru,koja po papirima ne radi , svadjaju se sa vozacima kamina koji teraju pesak, kod kuce  sa zenama , beze sa posla , veruju laznim obecanjima predsednika opstine Zemun! Sprijateljili se sa policajcima koji ih cuvaju od osionog zakupca! I sve to uzalud jer je neko drug clan , neko je u sistemu pa mu se moze!
Samo su dve stvari beskonacne - svemir i ljudska glupost. Doduše, za prvu nisam siguran

Van mreže neptun

  • Savski dupegric . Kratkorepi
  • *****
  • Poruke: 525
  • www.mojaladja.com
    • neptun
  • Brod tip: neptun22
  • Marina: gabbiano
  • Veličina: 7m
Odg: Bahatost pod zastitom bratije!
« Odgovor #3 poslato: 16, 03, 2023, 17:19:41 posle podne »
Jeste lose,tj katastorfa..