Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!

Zdravo Drugari

<< < (2/2)

NenadDr:

--- Citat: MiletaStamat  12, 08, 2022, 13:34:59 posle podne ---Član  Foruma Bakara, prodaje svoj brod Rebell. Opremljen u fulu. Ako ti odgovara takav koncept broda, nema šta da majstorišeš samo sedneš i ploviš. Plovio sam sa Bakarom i stvarno je brod siguran, opremljen, plovan. Nema primedbe, jedino što Bakara nije baš nautički pelcer, Visok je preko 2 metra pa traži nešto srazmerno njegovoj visini  6589
https://www.kupujemprodajem.com/plovni-objekti/brodovi/rebell-7-6m-x-2-5m-dizel-18hp/oglas/139894514?filter_id=1889345015

--- Kraj citata ---

Bio sam juče kod Uroša i pogledao brodić. Potpuno je savršeno opremljen za duži boravak na vodi i bezbednu plovidbu, nema šta nema thumbup. Jedini problem iz moje perspektive je vrlo malo prostora na krmi, dosta je uska i nije baš zgodno za pecanje (ali je vrlo opravdano u pogledu hidrodinamike i plovnosti). Ne kažem da pecanje nije moguće, ali zahteva dodatni napor. Uvek se nešto dobija, a nešto gubi, tako da shvatam da kakav god brodić da uzmem, uvek će mi nešto nedostajati.  jh

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju