Nautika opšta... > Iskustva sa vode

S.A.R Brodovi kroz Srbiju

<< < (2/3) > >>

STG:
Za prevrtanje camca se skoro pa slazem, ali svskako nismo videli situaciju (bar ja) i nagadjamo sta se desilo.
Ono sto je po meni problem jeste apsolutno neprilagodjena brzina kretanja, nepostovanje obalne signalizacije i plovidbenih pravila. Na kraju krajeva - nedostatak zdravog razuma.

Moze se desiti da covek nije smanjio brzinu na jednom mestu iz nekog razloga koji mi nismo videli/culi, ali celom duzinom puta...

Lako se moze saznati ime zapovednika, pa i reagovati prvi sledeci put kroz njegov prolazak nasim vodama.
Inspekcija je na potezu.

calypso2:
Ovo nam najbolje pokazuje kolika smo banana država bez institucija i bilo kakvog ugleda i poštovanja...Neka radi ovo po Nemačkoj, Austriji, Mađarskoj...Nema šanse!

Drivee:
Najvece talse pravi vosjka. Imaju ostre i siroke trupove. Ali paze i drze se pravila. Ovaj je neki... pa boja mu sve kaze..

zankiki:
Vojska kad da gas digne mulj na pola Tise gde je dubina 10 metara.....

Što se ovih spasilaca tiče, mi smo bili vezani za obalu, ali tu je plovni put sa suprotne strane Dunava, bilo je talasa ali ništa spektakularno...

LSI:
Надам се да је неко доставио ове снимке надлежним капетанијама и да је нешто предузето да се санкционише такво понашање.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju