Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!

Pozdrav svima

(1/4) > >>

zeljko_srb:
Postovanje svim clanovima. Zeljko iz Novog Sada, 31 godina.
Pocetnik u svakom smislu sto se tice plovidbe camaca itd. Citam informisem se, ovde sam dosao radi par saveta i da nesto novo naucim. Nadam se ugodnom druzenju. Hvala!

Kupio sam nedavno mali gliser 3.5m klot skroz, fale mu komande, sedista, plasticar je prvi na redu pa ide farbanje itd.

DuleN:
Dobro nam dosao Zeljko. 114
Kakve ti komande mislis da ugradjujes na camac od 3.5m ????

HIBINI:
     Dobrodosao 114.

zeljko_srb:

--- Citat: DuleN  19, 05, 2022, 17:05:31 posle podne ---Dobro nam dosao Zeljko. 114
Kakve ti komande mislis da ugradjujes na camac od 3.5m ????

--- Kraj citata ---

Upoznao sam prvog vlasnika camca. Deda 36to godiste. A zamac je kupio 1975. Uglavnom kad je bio fabricki, imao je komande 1,2 brzina i rikverc. I volan naravno. I registrovan na 6 osoba. Marka LIBIS  , austrijski. To mi je deda ispricao.

Ja iskreno ne bih ni stavljao komande, vec bih napravio policu, sediste pozadi i upravljao rucicom, pentom. Ali nisam siguran da li moraju komande zbog raspodele tezine ka napred.
Evo koja slika. Svaka sugestija je dobrodosla.

calypso2:
ako mislis da glisiras tako kratkim koritom potrene su ti komande (stavis kao npr kod elana gt402 ili sl./mogu komande ostale su ti rupe gde su se nalazile) i ne možeš da sediš na zadnjoj klupi jer ćes se prevrnuti, već treba što više napred kod volana

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju