Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!

Cherryland is in the house

(1/3) > >>

Dzonz:
Pozdrav dobri ljudi. Evo i ja da se prikljucim članovima foruma. Brodić je bezimeni deplasmanac (jer ne mogu da se usaglasim sa ženom oko imena) dužine 8.8 m preko svega i širine 2.8 m preko svega, mada realnih dimenzija 8.5x2.5 m. Pogoni ga Yamaha 25ft. Brodić je trenutno na sitnim doradama i farbanju vodenog dela, pa ću probati i tu malo da dodam neku sličku cele te zezancije.

Sale Rea:
Dobro došao !  Uradi što ti je neophodno i u vodu...uživaj

Послато са SM-N980F помоћу Тапатока

Losmi:
Pozdrav! :)

Simpatican brodic, cini mi se da sam ga video na oglasima kada sam ja trazio nesto za sebe. Inace, skroz razumem situaciju sa imenom, kod mene je slicno. :D

Dzonz:
@salerea sto se tice sredjivanja trudim se ali ima par nekih krucijalnih stvari koje radim, kao sto su farbanje korita koje nije dirano od kad je napravljen, ugradnja anoda koje nisu bile stavljane prvobitno, produzavanje krova nad terasom kako bi mogao da postavim ciradu dogodine, dok su ostalo neke sitnice i manji varovi.

Treba da proverim i polozaj motora pozadi jer mi dosta ljudi kaze da je postavljen nisko.

U svakom slučaju očekujem da bude gotov oko 01.06.

@losmi ma ima na kraju da mu napisem Cherryland a da ostavim zenu u neznanju   114

Dzonz:
Imam jedno pitanje vezano za polozaj motora na camcu, samo da nacrtam sta i kako je kod mene, kao i da smanjim slike da mogu da ih nakacim

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju