E, ovako treba... > Plovila

Hunter 575 - Zile

(1/13) > >>

Zile-nbg:
Od pre par dana postao sam vlasnik Huntera 575 sa Yamahom 40/60. Juce je i spusten camac i prvi utisci su veoma pozitivni.
U ovoj temi cu pisati o samom camcu, plovidbi, stvarima koje sam dodao i slicno.
Camac ima skoro sve od opreme, jedino sto nisam fabricki stavio su merdevine koje mi deluju jako male i muziku.
Muziku (velex) i sonar (garmin striker 4+) sam ugradio kod kuce, kao i glavni prekidac za akumulator.
Videcemo kako ce se camac pokazati. Generalno sam zadovoljan saradnjom sa Zmigom i sa Plattnerom u Ns, iako sam imao par zamerki.
Par slika da se prepoznamo na vodi, detaljnije slike slede sad kad je na vodi.



















LSI:
Браво за избор!
Мислим да је то, уз Супермарин, код нас једини прави пластични чамац испод 6 метара доступан нашим наутичарима, који пружа највише за цену која је плаћена.
Желим вам много лепих тренутака уживања на води.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

zoki_ns:
Srećno  114 114
I meni se u toj velicinj uz supermarine hunter najvise svidja. S tim sto bih rekao da je Hunter i znacajno jeftiniji...

LSI:

--- Citat: zoki_ns  17, 04, 2022, 17:57:07 posle podne ---Srećno  114 114
I meni se u toj velicinj uz supermarine hunter najvise svidja. S tim sto bih rekao da je Hunter i znacajno jeftiniji...

--- Kraj citata ---
Није ми позната цена Хантера. На сајму сам разговарао са директором Панонбоата, који производи Супермарина и рекао ми је да се сајамски модел може купити за 10.000 евра без мотора. Ниво опремљености (битве, рукохвати, јастуци, тенда...) је сличан Хантеру.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

foRce:
Cestitke i da uzivate u novom plovilu. Bas lepo deluje.
Vidimo se na Savi  114

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju