Kanu & Kajak > Događaji, Okupljanja, Regate

Kanuom Dunavom kroz Srbiju

(1/3) > >>

neptun:
Poznanici iz Nemacke letos planiraju put kanuom Dunavom kroz Srbiju celom duzinom.
Traze mi informcije za mesta na kojima bi se zaustavljali, tehnicke stvari: smestaj ,kampovi, mesta gde je moguce ostaviti kanu i opremu. Ako ima neko ideju gde da ih uputim za takve informacije bilo bi lepo.

LSI:
Било је на форуму писања о ТИД регати, треба само потражити.
Можда да се јавите Дејану Јовановићу, организатору (tidejan@gmail.com)?

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

neptun:
Hvala, kontaktiracu ga sigurno. Nemam nekog iskustva sa plovidbom kajakom, na brodu je drugacije. Ali verujem da su potrebne informacije slicne onima koji putuju biciklom+ neka mesta za ostavljanje  camaca.

Alexa:
Pre par godina u marinu Srebrno jezero doplovila je ova skalamerija sa petoricom momaka iz Nemacke. Improvizovani katamaran sa "opremom" i to bas pred jako nevreme.

Drivee:
http://visitsmederevo.com/index.php/dogadjaj/8/TID--me%C4%91unarodna-regata-Dunavom

TID regata traje 61 dan, prilicno dosta vremena. Zanimljivo.

@Neptun
Mislim da mi nemamo tako nesto sem da nije oraganizovano kao TID.
Vise puta sam vidjao ljude koji putuju kajakom, jednostavno se ukampuju i dalje nastave ujutru. Biraju mesta gde ima ljudi pa gde se i upoznaju, tu mogu ostaviti stvari kako bi otisli do grada ili slicno.
Ja sam prosle godine imao ljude iz Madjarske i pre toga iz Francuske i Nemacke, zakampovali su kod mene u dvoristu, naravno pomogao sam sam im sta im treba.
Eto ako budu blizu Sremskih Karlovaca, mogu da zakampuju kod mene gde ce im stvari biti sigurne itd..
Verujem da bi im svaka carda izasla u susret oko cuvanja stvari a kampovati se moze bilo gde.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju