The world of sailing - Svet jedrenja > Korisni linkovi

Obuka za upravljaca camcem B kategorije

<< < (2/2)

STG:
Valja napomenuti da se i sam ispit placa (normalna stvar), pa uz sve potrebne potvrde to moze izaci i na ~100€, nisam bas najupuceniji...

calypso2:
Mali savet:
Ako vec postavljate oglas, gledaj te da sadrži sve elemente i informacije. (Cenu, dodatne troškove, šta se zaista dobija itd.)
Ne unosi zabune i stvara poverenje kod korisnika usluge.
Takođe ne shvatam kako može reklama da bude postavljanje slika havarija brodova? Da li je to "ovo se desi ako ne polažete kod nas"?
Ne znam, ja bih lično to malo izmenio, uz skromno znanje marketinga, plovidbe i neke dozvole malo veće od B...
Dobronamerno  114 114 114

STG:
Nasukavanje brodova se koristi bez imalo ideje i cinjenica, sta se tacno desilo u pomenutoj situaciji. Moguce da je, npr, covek koji je bas kod njih bio na "obuci" odlucio da nasuce brod, jer u tom trenutku drugog resenja nije bilo, sto bi morala da bude i jedna od lekcija, ali dobro, mozda ja i gresim...

DuleN:
I ja se slazem da je oglas malo cudno objavljen. Takodje mi jako smetaju ove slike nesreca na vodi...
Pokusao sam da se malo vise informisem o ovom centru, ali ni sa njihove zvanicne stranice nisam uspeo da saznam bog zna sta ...
Mislio sam da ce negde biti postavljen detaljan plan obuke, ali ne nadjoh...
http://centarzapomorce.rs/

calypso2:

--- Citat: DuleN  29, 01, 2022, 10:24:05 pre podne ---I ja se slazem da je oglas malo cudno objavljen. Takodje mi jako smetaju ove slike nesreca na vodi...
Pokusao sam da se malo vise informisem o ovom centru, ali ni sa njihove zvanicne stranice nisam uspeo da saznam bog zna sta ...
Mislio sam da ce negde biti postavljen detaljan plan obuke, ali ne nadjoh...
http://centarzapomorce.rs/

--- Kraj citata ---
Ma nasukavanje je ok, posebno prilikom oštećenja (probijanja) korita i prodora vode...Zanimljivo mi je ono nasukavanje motornog plovila na jedrilicu..Mora da mu se baš žurilo, a pumpe nisu stizale da izbace vodu, a platna nigde (metod privremenog sprečavanja prodora vode)  stri 114 ...Da je imao dršku od metle i čekić barem, možda bi jedrilica imala jedro i dva člana posade...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju