E, ovako treba... > Majstorije i popravke - Uradi sam..

Samogradnja prikolice za Big Foot Ultimate

<< < (2/2)

AccA:

--- Citat: Drivee  15, 12, 2021, 08:10:58 pre podne ---U pravu si, ali to je dosta skupa igracka za ove jajare koji kradu camce.

--- Kraj citata ---

Profesionalni su verovatno skupi. Ustvari sigurno.
Ali ih ima vec od 40-50 eur. Bar je meni svojevremeno tako rekao inspektor u 29-tom kada sam prijavio kradju. U fazonu da je to bacanje para i ne radi posao, Jer prvo sto lopov uradi, kada udje u auto, je da aktivira jammer.
A ja zahvaljujuci uredjaju koji sam placao 15ak eur mesecno Almaksu (nije besplatna reklama, jer vidim da imaju baner na sajtu) nadjem auto u nekom selu u okolini Tuzle (ja iz okoline Beograda).

MiletaStamat:

--- Citat: tomicaL  13, 12, 2021, 15:45:06 posle podne ---Postovanje drugovi nauticari,evo ovde cu vas pozdraviti i pitati da li je neko od vas sam pravio prikolicu za Big Foot Ultimate? Interesuje me to konkretno,kuca mi je na samoj obali a ostaviti camac nocu...hmmmm...Pa bih sam sa par drugova pravio. Ako ima ko sliku,konkretno polozaj dasaka prihvatnih,rolera ili kako je ko smislio,jer camac ima malo cudno dno. Pozdrav i hvala,Tomica iz Čerevića sa Dunava!

--- Kraj citata ---

Mislim da ti se više isplati da kupiš, polovnu staru prikolicu sa dobrom osovinom, i ostalo prilagodiš svom čamcu. Govorim ti iz iskustva jer sam i sam tako uradio za svoj čamac. Ima ih po oglasima KP. Video sam jednu čija je osnova od Kamp prikolice. Takvu sam do skoro imao. mislim da je 200 evra, s obzirom koliko je metal poskupeo cena je solidna. Prilagodiš je posle tvom čamcu i ima da te služi dugo.
https://www.kupujemprodajem.com/plovni-objekti/ostalo/sasija-od-kamp-prikolice/oglas/115878647?filter_id=1490517068

Drivee:
Dobar jamer je 1200 eura i velicine je kao kofer, onaj mali za rucni prtljag. Ovo gore sa linka mislim da ni jamer vec pronalazi zrake IR. kako god, ti jeftini ne ometaju mobilne telefone a ceo sistem radi preko mob telefona. SMS, poziv itd.. a lokacija nece biti bas precizna ali u 50 metara hoce. Znaci, oni samo blokiraju satelitsko pracenje. I to je pitanje kada ce krenuti sa kodovima, jednostavno frekfencija ce biti vise i lopov nikad nece znati koju koristis..

Sto se tice prikolice, slazem se sa Miletom-kupis polovnu neku i prepravis je.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju