Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!

pozdrav svima

(1/2) > >>

vaca:
Pozdrav svima

Od početka oktobra sam vlasnik Pasare Istranke
Vez je u marini na Adi u Beogradu

Nov sam u svemu što se nautike tiče, pa ću verovatno imati dosta pitanja za iskusnije članove

Za ova dva meseca sam se već vozio preko 30 sati što mislim da je solidno za početak i imao jedno nasukavanje na Malom Ratnom ostrvu na zatvaranju sezone ali uz pomoć dvojice kolega sam se izvukao i na kraju se sve dobro završilo :)


srsa:
Dobro došao. 114

DuleN:
Dobro dosao !

MiletaStamat:
Dobro došao. Uživaćeš ovde na forumu kao što uživaš i na reci. Imao sam pre nekoliko godina Pasaru Istranku, naplovio sam se lepo sa njom.. Negde na forumu ima napisano sa sve slikama šta sam na njoj radio i kako sam je sredjivao, možda ti nešto od toga može pomoći. Što se tiče tog nasukavana kod malog ratnog ostrva, dobro si prošao. Na gornjem špicu ostrva postoji kamen o koji su mnogi, ne znajući da je tu, razbili svoje čamce pa zato pazi gde i kako ploviš. Bezbednost na prvom mestu. Pozdrav.

Bakara:
Dobrodosao!  114

Pasara Istranka je za tu velicinu plovila, skroz pristojan i bezbedan mali kabinas.

---

Sad je mozda kasno za ovu temu, ali pogledaj da znas za ubuduce gde je naper kod Konjskog ostrva:
http://www.mojaladja.com/forum/index.php/topic,16858.new.html#new

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju