Nautika opšta... > Zakoni i Propisi

Predlog novog uputstva

<< < (2/2)

LSI:
Хвала на одговору.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Dutchman:
pa kad bi se i sadasnje postovalo bilo bi totalno drugacije u odnosu na realno stanje , mada da ne gresim dusu u poslednjih 5 godina su poceli da pisu kazne sporadicno i za neregistrovane i za ljude bez dozvole pa chak znam jednog genija koga su izveli na obalu i alkotestirali ... mada opet to je smesno u odnosu na barem 100 situacija gde znam da su nekog pa i mene pustili zbog raznih stvari od sidrenja na plovnom putu , voznje stranog plovila bez zastave i bez osiguranja itd itd ... situacija na vodi nije idealna , ali ja vise volim taj lezerniji pristup svemu , jer ce nagrabusiti uglavnom oni koji su bez para , a nevezano za to kolika je kazna imacesh budale koji ce da prolete pored splavova , na stranom brodu bez dozvole i toliko su zeznuli sistem da im jedna kazna nece predstavljati problem ...

inace bilo je u najavi i da se postave kamere ne reci i da se proveravaju da li su plovila registrovana , takodje po novom reg. oznaka splava mora da je visine 20cm da se vidi jasno sa plovnog puta , to znam jer mi dolaze u radnju da im pravim na plexiglasu i alubondu nove reg oznake

STG:
Gde je ta radnja?! stri

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju