E, ovako treba... > Dizajn brodova

SUP Daska kucna radinost

<< < (2/3) > >>

Dutchman:

--- Citat: broker975fx  06, 10, 2021, 18:35:23 posle podne ---Ko fabrika da je radila:)
U cemu je razlika izmedju takve i ovih sto se pumpaju?

--- Kraj citata ---

Pa u samoj krutosti daske sto doprinosi stabilnosti , ne uvija se i ima mnogo manje vibracije po talasima ili kad se hoda napred nazad itd ... imam i jednu i drugu tako da je razlika bas primetna , pri tom ova na napumpavanje je profi u rangu 6-700e a izmedju nje i onih od 300 je primetna razlika u ugibanju itd  ... nadam se da sam objasnio u principu svodi se na koliko paraa toliko muzike i naravno mesto za odlaganje i mogucnost prevoza za vecinu je presudno i zbog toga su na naduvavanje popularnije

steps:
Koliko je teska daska?? 114

broker975fx:
Sedim ja jedno jutro na marini Sv.Nikoli u Zemunu, pre jedno 15-16 godina. Neka blaga sumaglica a voda kao ulje kad vidim coveka koji kao da hoda po vodi. Tada sam je prvi put video, neki slovenac ih doterao i svako jutro tu trenirao. Sada u zadnjih nekoliko godina postali su ko elektricni trotineti. Vidim neku devojcicu koja vezba sa necim sto ima neki elektro motor i bukvalno je podigne iz vode kao hidrogliser. Ovaj klasican sup je gotivan, nisam probao ali hocu sigurno

mesechar:

--- Citat: broker975fx  07, 10, 2021, 17:30:04 posle podne ---Sedim ja jedno jutro na marini Sv.Nikoli u Zemunu, pre jedno 15-16 godina. Neka blaga sumaglica a voda kao ulje kad vidim coveka koji kao da hoda po vodi. Tada sam je prvi put video, neki slovenac ih doterao i svako jutro tu trenirao. Sada u zadnjih nekoliko godina postali su ko elektricni trotineti. Vidim neku devojcicu koja vezba sa necim sto ima neki elektro motor i bukvalno je podigne iz vode kao hidrogliser. Ovaj klasican sup je gotivan, nisam probao ali hocu sigurno


--- Kraj citata ---

poslednje tri nedelje jedan lik donosi na bubanj potok imao je sto komada prodavao sa sve veslima pumpom futrolom po 150e
a malo losije primerke po 120 e

calypso2:
Dobra je  thumbup

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju