Opšta...Tu smo... > Ako neko zna ...

torpedo b536

<< < (2/4) > >>

kunic:

--- Citat: broker975fx  08, 09, 2021, 19:36:03 posle podne ---Koja je bos pumpa u pitanju, najverovatnije Rikard Bencic? Najbolje da je slikas i posaljes mu slike, znace odmah o cemu je rec.

Sta gura taj sestak?

--- Kraj citata ---

--- Citat: broker975fx  08, 09, 2021, 19:36:03 posle podne ---Koja je bos pumpa u pitanju, najverovatnije Rikard Bencic? Najbolje da je slikas i posaljes mu slike, znace odmah o cemu je rec.

Sta gura taj sestak?

--- Kraj citata ---
taj sestak gura jedan brodic evo slike neznam se snaci na ovom sajtu komplikovano je dodavanje slika brod je kunic

kunic:
Bos pumpa jeste rihard b ali se tablica izbrisalaali da bi znao tarirati trebaju mi podatci o motoru

broker975fx:
Jel to redan motor ili V. Vidim da je jedan rus na jednom hr forumu postavljao pitanje i zakacio ove slike

broker975fx:
Ovaj je 80kw ali mi ne deluje da je brodska varijanta.

broker975fx:
Bas komplikovano, jbg fabrika je zatvorena a sa druge strane ovi motori u raznim varijantama se nalaze u masi brodova, traktora agregata i slicnih masina. Oni sami su pravili vise varijanti jednog te istog motora ali mislim da im je snaga bila ista a da je razlika bila u hladjenju. Sa druge strane negde sam procitao da su brodske varijante radjene sa vise kubika ali to nisam nikada potvrdio. Evo jedne njihove reklame ko zna od kada, nema tvog motora ali potvrdjuje pricu o tome da su svi isti a da je razlika samo u hladjenju. Oda bi tvoj trebalo definitivno da ima 80kw ili oko 107ks

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju