Opšta...Tu smo... > Ako neko zna ...

Pomocni camac- najpametnije resenje? I registracija sport gumenog

<< < (2/4) > >>

mesechar:
Ma plovi ti glavnim plovilom pusti prosirenja na pom9cni camac . Od pomocnih camaca kupi onu krofnu na napuhavanje i uzivancija😀

zankiki:
Specijal nećeš moći da registruješ. Napisaću ti koja je moja kombinacija, možda ti pomogne.

Nelt 300 bez papira (on je 298cm, pa mu ne treba registracija), koji za sobom vučem bez motora.
Motor je prijavljen kao pomoćni na brod, tako da je registrovan... E sad, ako me neko sretne baš kad se švrćkam pomoćnim čamcem, verujem da bih mogao da objasnim situaciju. Kao i ti sa starim gumenjakom...

Na brodu imam prijavljene kao pomoćne: Johnson6, Johnson4 i Tomos18. Da stvar bude smešnija, kao pomoćni nosim T4 koji nije registrovan i stoji u boxu.

zankiki:

--- Citat: mesechar  01, 07, 2021, 08:45:34 pre podne ---Ma plovi ti glavnim plovilom pusti prosirenja na pom9cni camac . Od pomocnih camaca kupi onu krofnu na napuhavanje i uzivancija😀

--- Kraj citata ---

Zgodno je imati ga, evo prošli vikend ja i gospodja, brod ne mirnom mestu u ladovini, a čamcem skoknemo 500m dalje na peskove i kupanje, pa kad nas sunce ubije nazad u brod u ladovinu... I tako ceo vikend  sajkaca

Terca:

--- Citat: zankiki  01, 07, 2021, 08:51:31 pre podne ---
Nelt 300 bez papira (on je 298cm, pa mu ne treba registracija), koji za sobom vučem bez motora.


--- Kraj citata ---

Granica za ubavezan upis u upisnik je 2 ipo metra ako nema spostveni pogon, i svi bez obzira na dužinu ako ga imaju.
Izuzetak su sportski čamci i ekviziti namenjeni takmičenju, pedaline i tako to.

zankiki:

--- Citat: Terca  01, 07, 2021, 09:59:55 pre podne ---
--- Citat: zankiki  01, 07, 2021, 08:51:31 pre podne ---
Nelt 300 bez papira (on je 298cm, pa mu ne treba registracija), koji za sobom vučem bez motora.


--- Kraj citata ---

Granica za ubavezan upis u upisnik je 2 ipo metra ako nema spostveni pogon, i svi bez obzira na dužinu ako ga imaju.
Izuzetak su sportski čamci i ekviziti namenjeni takmičenju, pedaline i tako to.

--- Kraj citata ---

To je nešto novo, ili sam ja oduvek u zabludi?

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju