Opšta...Tu smo... > Ako neko zna ...

Pristajanje u gradovima

<< < (2/2)

calypso2:
Da se pristane-može
da se izađe - ne može
svaka kapija je zaključana!
Nije namenjeno svakako sirotinji raji tj. malim nautičarima, tako da pristaj dok možeš i preskači ogradu.

Drivee:
Ispred zgrade ulepsaju parking, sve fino, ponovo. Asfalt, nova farba.. zatvore ga na 10 dana jer se ceka ekipa da ga slikaju i otvore!!!! naprave i ne moze da se koristi.

deda:
U Zemunu na marini 4.jul mozes uvek da pristanes da obavis kupovinu i slicno.Duzi boravak od nekoliko dana se naplacuje simbolicno!!

MiletaStamat:
Pristan u Zemunu, ispod velikog pristana kod kapetanije, je rizičan za pristajanje, jer kad je nivo Dunava nizak tu je baš plitko. Probao ja da pridjem prošlog leta, čisto iz radoznalosti, na 20 metara od pristana dubina 80 cm, brzo sam se vratio u dublju vodu.
Inače taj deo od pristana pa nizvodno prema Starom šlepu uz obalu pa jedno 50-ak metara od obale je plitak. Mnogo je naneto peska

Losmi:
Ja sam imao neku ideju da se privezem za pristan kod kapetanije u avgustu i iskoristim brod da se prevezemo od crkve do splava na Uscu gde organizujemo svadbu. :D

Mada sada nesto kada razmisljam, mislim da je mnogo lakse vezati se za Nauticki klub ako mi dozvole.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju