Opšta...Tu smo... > Ako neko zna ...

Pristajanje u gradovima

(1/2) > >>

marko07:
Cao ljudi, do sada sam uglavnom plovio u lokalu ali kako se radovi na čamcu bliže kraju tako krećemo da kujemo planove za neke duže i dalje plovidbe.
To me dovodi do "jednostavnog" pitanja a to je kako ide pristajanje u gradovima van marina na kraće ne za noćenje ili više dana...
Konkretno recimo u Zmunu i Bg na vodi ima one velike pristane ali ne znam koja je politika toga, da li dozvoljeno pristajanje ili ne.
Znakova nema nikakvih, kontakt telefona takodje...
Pretpostavljam da nešto od informacija mogu dobiti u lokalnim kapetanijama ali htedoh ovde da pitam onako uopšteno.
U prilogu je slika tog na bgh2o čisto kao primer


Ps: svakako imamo malk čamac za nabavku i slične stvari, ovo je vise onako turistički-da stanemo, prošetamo i idemo dalje...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

broker975fx:
Nisam nikada video da je neko tu stao a bas cesto prolazim. Kapiram da nije problem da se stane na kraju zato su ga valjda i napravili.

marko07:
Pa i ja pretpostavljam ali nisam siguran :)
Danas prvi put videh jednu jedrilicu kako pristaje tu...

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Zile-nbg:
Pogledaj dobro da li su mostici na pristanima po bg otvoreni.
U narednom periodu je realizacija plana gradskog vodenog prevoza, tj gsp busplus na vodi.
Vec je napravljeno nekoliko pristana kod nekadasnjeg plavog prevoza u bloku 70, u zemunu kod stare kapetanije...

Znam da tebe zanima po ostalim gradovima, ali kad si vec spomenuo ove pristane  nutss

marko07:
Super za gsp na vodi.
Malo ljudi je to ispratilo ali to je postojalo pre jedno 13-14 god i bila je super fora, ja sam bas rado koristio :)

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju