Opšta...Tu smo... > Ako neko zna ...

Polaganje

<< < (2/6) > >>

MarkoSK90:
A kako ide po novom?

Jel se polaze prvo za manju pa za vecu dozvolu ili moze ta manja da se preskoci?

MarkoSK90:

--- Citat: foRce  27, 04, 2021, 22:12:24 posle podne ---Ako ti nesto znaci polaganje u Beogradu je u maju. Bazeni rade normalno i mozes dobiti potvrdu da si plivac, cena je 1000 rsd.

--- Kraj citata ---


Nije problem skociti do bg-a. Jel imas neko broj koga bi mogao nazvati da se raspitam za polaganje?

Kapetanija bg?

marko07:

--- Citat: MarkoSK90  28, 04, 2021, 14:40:47 posle podne ---A kako ide po novom?

Jel se polaze prvo za manju pa za vecu dozvolu ili moze ta manja da se preskoci?

--- Kraj citata ---
Ako pričamo za umc dozvole onda moze odmah za B, veću, ako si punoletan.

Što se kapetanije tiče ima valjda broj na sajtu ali moraćeš biti baš uporan dok ti se neko ne javi.
Šaljem ti na pp "alternativni" kontakt :)

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

hbojan:

--- Citat: marko07  28, 04, 2021, 20:13:18 posle podne ---
--- Citat: MarkoSK90  28, 04, 2021, 14:40:47 posle podne ---A kako ide po novom?

Jel se polaze prvo za manju pa za vecu dozvolu ili moze ta manja da se preskoci?

--- Kraj citata ---
Ako pričamo za umc dozvole onda moze odmah za B, veću, ako si punoletan.

Što se kapetanije tiče ima valjda broj na sajtu ali moraćeš biti baš uporan dok ti se neko ne javi.
Šaljem ti na pp "alternativni" kontakt :)

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

--- Kraj citata ---

Pozdrav drugari,
juce sam bio u kapetaniji Beograd i kroz konverzaciju sa sada ljubaznim osobljem sam cuo da su im se telefoni promenili...Nisam bio bas toliko nevaspitan da se ukljucim u razgovor ali cisto da imate infomaciju i da znate zasto se ne javljaju. Mislim da brojeve telefona mzete da pronadjete na sajtu ministarstva gradjevine i saobracaja, gde i podpada Lucka kapetanija.

Podrav

foRce:
Polaganje u Beogradu je 26. maja u 13h. Ako nekome znaci, to je proverena informacija. Karadjordjeva ulica, Kapetanija. Prijave putem telefona.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju