E, ovako treba... > Plovila

Nelt 506 special

<< < (2/8) > >>

Srdjan22:
Tako sam i mislio. Ruku na srce ne razlikujem najbolje ta dva Big foota jer i ne vidim neku sustinsku razliku izmedju njih..... Ili gresim kad to kazem?

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

ajveks:
Mnogo lepsi ultimate i brzi pogotovo sa jacim motorima.Ima malo v korito

Sent from my RMX2002 using Tapatalk

ajveks:
Nelt 405,Tandem 535, Tajmen, Musky 17 nesto izmedju.A Primus 17 ,Aqua lux,Nelt 506 priblizno u klasi i Big foot i Tarpun535 klasa neka za sebe.

Sent from my RMX2002 using Tapatalk

Srdjan22:
Lepota je relativan pojam. Kada sam napisao za Nelt da mi je lepse korito, mislio sam na to da ima bolje plovne karakteristike od Big foota. Inace, nisam primetio da ta izmena na ultimate verziji Big foota pravi bilo kakvu bitnu razliku vezanu za stabilnost, upravljivost, podvoznost ili ponasanje na talasima.... Takodje mi se cini, ne mogu ta tvrdim, jer ne posedujem ni jedan od ova dva camca, da je plastika od koje je Nelt napravljen kvalitetnija. O tome bi vise mogli reci vlasnici ovih camaca..... Nadam se da ce se neki ukljuciti u ovu temu.
Ali da se ovo ne pretvori u raspravu za i protiv nekog od ova dva camca, pre svega me interesuje misljenje iskusnijih clanova o svim parametrima vezanim za Nelt. Zato sam i pokrenuo ovu temu.

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

ajveks:
Dobar je nelt 506 ekstra camac ali sa 50ks nemoze da prismrdi big foot-u.Sa manjim motorima 20-25ks nelt je odlican, kvalitetan camac o ukusima se ne raspljavlja

Sent from my RMX2002 using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju