Autor Tema: Prodajem gumenjak Advance Ocean blue 350  (Pročitano 1158 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AccA

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 87
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Prodajem gumenjak Advance Ocean blue 350
« poslato: 24, 02, 2021, 14:31:42 posle podne »
2010 godiste. Materijal PVC, nije hypalon kao ove novije verzije.
Razlepio se na fabrickim spojevima. Drugih ostecenja nema.
Mogao bi da napisem roman kako sam izigran i od strane prodavca, kada sam kupovao camac. I od strane samog prozivodjaca kome sam odneo camac na popravku. Ali to je neka druga tema.
Uglavnom ja odmah tada kupim nov Advance 380 (kojeg sam posle 4 godine druzenja nedavno prodao), a ovaj uskladistim. Pa posto ga samo preskacem i premestam po garazi i terasi vec 4 godine, hajde da oglasim. Mozda nekome ovo ima neku vrednost. Bilo da popravlja, bilo da iskoristi nesto od njega.
Vidi se na fotografijama sta sve ide uz njega. Mislim da negde imam i drveno veslo, ali to ako uspem da lociram gde sam zavukao i sakrio i od samog sebe :)
Ne vodi se na mene i nemam kontakt sa vlasnikom (ja ga kupio od nekog preprodavca iz Obrenovca). Od dokumentacije imam plovidbenu koja je odjavljena, resenje o brisanju, Ugovor izmedju vlasnika i nekog ko nije ovaj od koga sam ga ja kupio. Ugovor je overen u Sudu u Obrenovcu, ne znam da li je porez placen tj. bar nemam dokaz.
Neka moja procena je da sve ovo vredi 200eur. Ako imate drugacije misljenje, nudite sta mislite da je realno pa se mozda i dogovorimo. Mada sam tezak pregovarac :)

Van mreže AccA

  • Drinski Kratkorepi Peš
  • ***
  • Poruke: 87
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Prodajem gumenjak Advance Ocean blue 350
« Odgovor #1 poslato: 18, 03, 2021, 18:48:29 posle podne »
Prodato