Nautika opšta... > Iskustva sa vode

Arankina ada Sremski Karlovci

(1/1)

Drivee:
Bio sam juce u kratkoj voznji i vidim da su krenuli sa skidanjem dela ostrva kod Sremski karlovaca. To je plan i skinuce 1/3 ostrva koliko znam, sta ce kasnije da bude nisam siguran.
Ono sto mi je naravno upalo u oko je splav koji su parkirali sa backe strane. Bas pored mog camca. U pitanju je splav, kancelarija.. ne znam, zasto bas tu i sta ce im taj splav na tom mestu. Neko cak prica da ce to biti mesto gde ce brodovi dosipati naftu u hitnim situacijama. Na splavu je EU i SRB nalepnica..Jel neko zna vise?

Skidaju oni po celom toku a taj splav prvi put vidim.

LSI:
Колико сам ја обавештен, сређивање пловоног тока које се одвија финансирано је највећим делом средствима ЕУ.
Већ су урађени радови изнад Новог Сада, сада ово код Сремских Карловаца. Неколико локација је предвиђено. Има негде у једној теми сам давно писао о томе па се не сећам детаља.

zoki_ns:
O kojoj trecini ostrva se radi? Pretpostavljam da je u pitanju špic...

Kako je krenulo ostaćemo i bez karlovačkog ostrva, šodroša, ribarca, mačkovog spruda... Deo od Kamenja do Futoga a biće i šire je već uzurpiran od strane Karin Komerca. A sa druge strane Kamenjara sve isparcelisano na divlje...
Da ne nabrajam dalje...
Sve što je valjalo u okolini Novog Sada nestaje...

Kabe:
Mačkov sprud je već "izgubljen"...

Drivee:
Evo ga Zoki

Navigacija

[0] Indeks poruka

Idi na punu verziju