E, ovako treba... > Aluminiumski čamci

Farbanje aluminijskog čamca

(1/4) > >>

maverick:
Tko je u zadnje vrijeme radio farbanje aluminijskog korita...sto je sad aktuelno od vrsta boja...prajmera...itd itd...a da je zadovoljan urađenim. Znaci procedura tipa pjeskarenje, pa onda neki prajmer za aluminij...pretpostavljam nesto na epoxy bazi i onda zavrsni lak...po mogucnosti da se moze matirati...sad je pitanje koji....akril..polyuretan....neki dvokomponentni....jednokomponentni...postojan na abraziju...itd itd...svaki prijedlog je dobro dosao

Drivee:
Ja kupih alu da ne moram da farbam... :)

zankiki:
Ne znam da li si član na ovom forumu, ali skoro je Busa pravio katamaran i farbao ga.
Sa obzirom da radi i prodaju tih farbi, sigurno da se razume, probaj da ga kontaktiraš.

http://www.plovidba.info/forum/korita/katamaran-po-mojoj-meri/msg333545/#msg333545

DuleN:
maverick,
Bas me interesuje iz kog razloga si resio da farbas alu. camac ???
Ako hoces da ga ukrasis spolja, to se moze odlicno odraditi sa nalepnicama i folijom, ali iznutra zasto ???

maverick:
A znaš zašto...ludom dosadno  lol prije koji mjesec sam bio siguran da nikad ali bas nikad necu imati aluminijski čamac pa eto...sad ga dao praviti iz nekog razloga zato sto sam vidio jedan koji mi se svidio....a taj je bio ofarban...Onda sam zelio veci i brzi motor sto na sharku nije bilo moguce itd itd....pitanja je tu zasto stvarno puno....a jedno je od njih i farbanje  lol imam mjesec dana dok ne bude gotov da se malo razmisljam o sitnicama...

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju