E, ovako treba... > Majstorije i popravke - Uradi sam..

Prvenac, svaka pomoc i savet dobro dosli :)

<< < (3/3)

speedy:
Hvala puno  jh
Bas sam danas sa ocem konstatovao da sa poliestrom necu dobiti nista tj ne mogu zategnuti. Nasao sam na netu nekih par snimaka pa cemo jos videti, nikako ova kisa da stane i ja da nadjem vremena da mu se malo vise posvetim. Nije to ni toliko strasno koliko sam ja pizajzla  upavusi

speedy:
Da se vratim ja ipak na ovu temu :)


Nije mi dao djavo mira moram sam ja to da proverim sta se nalazi unutra :)

Resio sam da ga celoga sredim kako treba pa koliko god vremena mi bude trebalo, ako ne danas onda sutra ako ne sutra onda prekosutra, valjda ce nekada zavrsiti... Stvarno mi nigde ne gori pod nogama tako da ovo radim iz ciste ljubavi i zadovoljstva :)

Ali trebace mi neka i vaca sugestija, savet uvek nesto novo moze da se nauci.



Posto me je nerviralo dno, isekao sam ga, mada kada sam to radio zasekao sam na jednom mestu i dno ali dobro sve ce se to resiti nadam se.


Problem je kako  sada te daskice da zamenim, tj da li neko ima neki savet, imam ja neke ideje ali da cujem mozda neko ima bolju.
Ove srednje a mislim da su one mozda i na vaznije cu da iskrojim kao sto su bile ali cu da premazem poliestrom, ali ove bocne ne znam sta da radim da li da ih secem do kraja pa pravim nove ili da napravim nove pored njih?
Mislim ove su sve ideje nista jos nisam zapoceo, hocu da vidim ima li jos neko neki predlog.

Imacu ja jos jos pitanja sigurno ali cu sve da slikam pisem mozda nekome nekada nesto i pomogne. :)

 a0335

speedy:
Treba mi pomoc   k5 upavusi


Kazite mi cime je najbolje da zakrpim ovu rupu? 

Navigacija

[0] Indeks poruka

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju