Autor Tema: Safter Boats  (Pročitano 6024 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže joshica

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 14
  • Pol: Muškarac
  • Tapatalk User
Safter Boats
« poslato: 10, 04, 2018, 21:44:14 posle podne »
Da li neko zna nesto vise o ovim camcima prisutni su na nasem trzistu sigurno dve godine.
Ja sam ih gledao samo na sajmu a vidim kod uvoznika moze i da se iznajmi sto je sjajna stvar ako neko planira kupovinu, konkretno za model 500 sport ili 480.

Vec je pominjano na forumu u jednoj od tema ali bih zeleo da cujem ostala misljenja za/protiv a pogotovu iskusnije clanove.

Van mreže DzEG

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 34
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Safter 465
  • Veličina: 465
Odg: Safter Boats
« Odgovor #1 poslato: 14, 05, 2020, 22:19:42 posle podne »
Evo da se ja javim povodom ove teme.Jeste da je proslo dve godine od ovog posta ali nikad nije kasno za misljenje. Safter 465 sam pazario pre dve godine na sajmu nautike, druga sezona na vodi i iznecu vam moje misljenje. Camac je jako prostran i raspored mu je fantastican, komotno mogu da kazem da mu mogu pozavideti veci camci na konforu koji nudi. Boksova za odlaganje svari ima puno, i mesta za sedenje ima komoto za 5-6 odraslih osoba. Gura ga Hondin agregat od 25ks i sa njim postize brzinu oko 35km/h uzvodno na Dunavu sa jednim covekom. Uzeo sam osnovi model ali sam mu posebno dodao konzolu, inox ogradu, jastuke i inox tendu(sto je dosta povećalo tezinu camca). Plovilo se na reci ponasa jako lepo, v korito mu daje odlicnu stabilnost i na jacim talasima i sto je naj lepse mozete da ga terate na more.  25648
E sad je dosao red na mane :)
Ima mana, nije savrsen. Jedna od vecih mana je to sto zelcoat na pojedinim mestima (unutar camca) je pokazao paukovu mrezu, nije strasno ali meni bode oci. Spoljasnji gelcoat je cvrst i nigde se nije pokazalo nista ali unutra jeste. Mozda je to i posledica transporta i spustanja i vadjenja camca iz vode ali nije  nesto sto bi mi pokvarilo ostali dobar utisak o camcu. Dva bocna boksa su odlicna za odlaganje stvari ali su poklopci napravljeni sa rupom na sredini i camac ako se ne pokrije mogu lepo da se napune vodom. Reseno sa ceradom preko celog camca i usput zastita od Galebova . I poslednja mana mu je to sto je registrovan za cetri osobe, a realno moze da se poveze i 6. Sve u svemu mnogo nudi za malo para. Prosledicu vam i par slicica pa vi i sami prosudite o ovom plovilu.
Mozak ostaje na čamcu...

Van mreže joshica

  • Brodski mali
  • *
  • Poruke: 14
  • Pol: Muškarac
  • Tapatalk User
Odg: Safter Boats
« Odgovor #2 poslato: 14, 05, 2020, 22:36:00 posle podne »
Sjajno, ja sam ih zagledao ali onaj veci model 500 sport, meni je to delovalo super totalno drugacije od drugih a komotno i prostrano.
Ima video klip na netu gde jedan od njihovih modela pune vodom i sedaju da stranicu njih 4 da ga prevrnu i onda sa buradima nekim pustaju direkno na vodu sa 1-2m visine i kontrolisu da li je negde popucao itd...


Angler Notes / relax. enjoy. get a bite.
https://bit.ly/2ELKFie

Van mreže DzEG

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 34
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Safter 465
  • Veličina: 465
Odg: Safter Boats
« Odgovor #3 poslato: 14, 05, 2020, 23:37:06 posle podne »
Jeste, gledao sam taj klip i verujem da je tako. Ima te komore u sebi i duplo dno, tako da deluje bas pouzdano . Za taj novac bolji camac u Srbiji ne moze da se pazari, stvarno mnogo nudi.
Mozak ostaje na čamcu...

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Safter Boats
« Odgovor #4 poslato: 15, 05, 2020, 07:47:34 pre podne »
Neki link ka ponudi i cenama?

Van mreže DzEG

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 34
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Safter 465
  • Veličina: 465
Odg: Safter Boats
« Odgovor #5 poslato: 15, 05, 2020, 12:16:17 posle podne »
Mozak ostaje na čamcu...

Van mreže zoki_ns

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 333
  • Pol: Muškarac
  • www.ftn.uns.ac.rs
Odg: Safter Boats
« Odgovor #6 poslato: 16, 05, 2020, 19:22:42 posle podne »
Koliko je to malo para ?

Van mreže Drivee

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1293
  • www.mojaladja.com
Odg: Safter Boats
« Odgovor #7 poslato: 18, 05, 2020, 07:27:24 pre podne »
verovatno kao mala garsonjera :D

Van mreže STG

  • Drekavac sa Srednjih voda
  • ********
  • Poruke: 2738
  • Pol: Muškarac
Odg: Safter Boats
« Odgovor #8 poslato: 18, 05, 2020, 10:43:52 pre podne »
Koliko je to malo para ?
Nisam siguran, ali mi se cini da su modele duzine 4,5/5m prodavali za ~2000€, u zavisnosti od "opreme"...

Van mreže DzEG

  • Mornar
  • **
  • Poruke: 34
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
  • Brod tip: Safter 465
  • Veličina: 465
Odg: Safter Boats
« Odgovor #9 poslato: 18, 05, 2020, 21:02:08 posle podne »
Posle su taj od 4.5m na sajmu prodavali za 1600 a ja sam 4.65 (klot bez opreme i komandne table) 1800€.
Mozak ostaje na čamcu...

Van mreže Drivee

  • Kapitalac Dunavski
  • *******
  • Poruke: 1293
  • www.mojaladja.com
Odg: Safter Boats
« Odgovor #10 poslato: 19, 05, 2020, 08:05:48 pre podne »
Stim da je Bogfoot 2400... nije ovo ni puno.