Opšta...Tu smo... > Ako neko zna ...

Savijanje prohroma - majstor potreban

(1/2) > >>

Mr. No:
Treba mi majstor da mi savije 2 cevi od prohroma  za nosač za stepenice - bukvalno se savija cev na 2 mesta.

Imao sam neke linkove za majstore koji rade takve stvari na KP ali ih više nema - verovatno obrisani oglasi a ono što nadjem na forumu su uglavnom neki stari postovi...


Ako neko može da preporuči majstora (Beograd bi bilo super mada nije problem ni da je u grugom nekom mestu) ko može da savije te 2 cevi i još ako radi sa tim pa ima cevi da ne moram da jurim i to da kupim  bilo bi idealno


Hvala unapred  114

Jaga:
Majstor Idža 0638000229, uputio Jaga sa Stare centrale

Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

Kabe:
Ja sretoh pre neki dan na KP ovog lika, možda može da pomogne...

https://www.kupujemprodajem.com//plovni-objekti/delovi-i-oprema/polirane-inox-cevi/oglas/94385060

tule:
KOS INOX,    secenje, savijanje,  probijanje,  masinska obrada, varenje, rolovanje,  poliranje,  montaza

Beograd,  Smederevski put , 29 b  (sa leve strane pre semafora za skretanje  za Kaludjericu)

tel 011-28-84-331,  mob 063-387-131

dragand:

--- Citat: tule  04, 05, 2020, 23:40:13 posle podne ---KOS INOX,    secenje, savijanje,  probijanje,  masinska obrada, varenje, rolovanje,  poliranje,  montaza

Beograd,  Smederevski put , 29 b  (sa leve strane pre semafora za skretanje  za Kaludjericu)

tel 011-28-84-331,  mob 063-387-131

--- Kraj citata ---

Kod njih sam naručivao prohrom i radio neke gelendere i svašta nešto. Odlični su i dugo se bave tim poslom ... Radili su mi i prohromske obloge auspuha na starom kavasakiju

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju