Nautika opšta... > Turističke reportaže

Mekong Vietnam

<< < (2/4) > >>

dell_mare:
Bravo. Realni život u većem delu JI Azije :) i to privlači turiste iz celog sveta više nego naš nadrealni život. Nadam se da je odmor prijao

calypso2:

--- Citat: DuleN  03, 03, 2020, 10:23:36 pre podne ---Drive,
Hvala za lepe fotografije, koje su me rastuzile, jer odavno ne videh ni prljaviju vedu ni vecu sirotinju...

--- Kraj citata ---

Vala baš...Ako je ovo realan život, a uređena društva nadrealni...e da ga j...
Užas, ružno, prljavo, smeće, itd.
E sad izvinjavam se, ali tako mislim  oops

dell_mare:
Sve je to ok, ja sam se loše izrazio. Te fotke su njihova realnost, ali ta realnost privlači 15 miliona turista godišnje a ova naša 1,8 miliona.

zoki_ns:
Ja sam se u Bangkoku vozio slicnim brodicima po sporednim recicama i to mi je najzanimljivije iskustvo. Kućice na vodi, nema pristupa kopnom, poštansko sanduče na vodi :)
Kad bacis hleb u reku sjati se gomila onih njihovih riba, to u zivotu nisam video. Neka baba prodaje hleb na sred reke, kilo hleba oko 1 eur. Kako vide da sam kupio hleb vec su se skupuli, vidi se po kovitlanju vode. Imam negde i snimak, mizda mogu da ga iskopam :)
Neki ljudi popravljaju temelj od kuće, samo glava viri iz vode, a inače ima i krokodila u vodi, samo nisu agresivni i manjih su gabarita. Kao prava divljina a na svega kilometar od nazovi centra...
A plutajuca pijaca je posebna priča

zoki_ns:

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju