E, ovako treba... > NAUTIČKA DISKUSIJA

Stabilni brodski motori

(1/5) > >>

tangabravo:
Naša sam jednog Amona 790 u Dubrovnika i može zgodno da se uštroji samo gazda kaže da je kod motora Faryman 6Kw riknula kopča. Da li ko zna kako se to popravlja , koliki je posao i koja bi otprilike bila lova i mora li da se vadi ceo motor ili može unutra da se popravi

broker975fx:
Pa sve moze da se popravi samo je pitanje isplativosti i zivca. Koja god da je u pitanju to se ili popravlja na licu mesta ili se skida i nosi u radionicu.

zankiki:
Mada, po nekom iskustvu, da to može da se brzo i lako popravi, sam prodavac bi popravio pa prodavao ispravan brod za veće novce...
Ali neki problem ni staviti drugu kopču, ima sada toga da se nadje po oglasima......

tangabravo:
Video sam skoro u oglasima stabilni motor komplet za € 2000 pa se onda pitam pošto može da bude kopča

broker975fx:
Pa prilicno skup deo ali ima kopci i kopci. Neke mozes lagano iz punog hoda u napred da ubacis u hod u nazad i da se nista ne izlomi. Kod drugih je to ne zamislivo. Mislim da su neke manje mehanicke znatno jeftinije i da se remontovane i spremne za ugradnju idu oko 500 eur. To je mali motor stavis nekog hurta sa dmb, njih barem ima koliko god hoces i kod nas i hr

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju