E, ovako treba... > Vesti sa Portala

Novi Sad na vodi

<< < (3/6) > >>

zankiki:
Da li stvarno mislite da se izborima može nešto promeniti?
Da li stvarno mislite da je trenutna vlast nesposobna? Mislim na sam vrh, okružili su se nesposobnima da bi ih lakše kontrolisali, a ovi će se opet iz sve snage truditi da im šefovi ostanu na vlasti, jer znaju da su na pozicijama koje ničim ne zaslužuju i koje im ne pripadaju.
Sam vrh je vrlo sposoban, samo što nema za cilj boljitak ove zemlje, nego ispunjavanje želja korporacija, banaka, MMF-a... You name it.

E sada... Postoje po meni dva scenarija oko izbora:

1. Na vlast dođe adekvatna zamena - neko ko se narodu lepo predstavio, ali za cilj ima isto što i prethodna - ispunjavanje želja malopre pomenutih stranih %&#$%&/

2. Na vlast dođe neko ko hoće da uredi stvari - nije to toliko komplikovano ako se hoće, imamo mozgova, imamo zemljišta, sirovina, prirodnih lepota.... Onda odmah dobije metak u glavu (ili stomak, slabo pamtimo, nije tako davno bila 2003)... Onda dođe podobna zamena.

Mante me glasanja i iluzije da na nešto utičemo... Dok plovim zaboravljam pravo stanje stvari, odvojim se u prirodu sa prijateljima, bez TV-a, vesti... To i vama preporučujem...

Ne znam zašto sam se nastavljao na ovu temu, neću više obećavam.

cira58:
        Novi Sad odavno ne pripada novosadjanima. Oni koji su odrasli pored reke, znaju da ona mora ostati u svom prirodnom izgledu. Sami razmislite da li bi pre posetili London ili Ho Ši Min ? E tako napravise i BGD  na vodi. Savamala nepostoji više. U onoj jednostavnosti gde smo se okupljali jeli girice popili po neko pivo uzese nam. Sve splavove koji su bili preko puta poterase u blokove 70, 44 i 45. jedan do drugog, u slucaju pozara negori jedan vec vise njih. E to su posledice koje svi snosimo, jer o takvim stvarima ne odlucuju strucni ljudi vec politicari. I na kraju da ne davim vise. Zasto kad nam stranci dodju najvise posecuju SKADARLIJU ? 4587

zoki_ns:

--- Citat: zankiki  22, 02, 2020, 10:54:22 pre podne ---
Mante me glasanja i iluzije da na nešto utičemo... Dok plovim zaboravljam pravo stanje stvari, odvojim se u prirodu sa prijateljima, bez TV-a, vesti... To i vama preporučujem...

Ne znam zašto sam se nastavljao na ovu temu, neću više obećavam.

--- Kraj citata ---

Bravo za post. Svaka je na mestu. Mi vec 3 godine nemamo TV u kuci i to je značajna promena u mom životu. Odjednom čovek ima mnogo vise vremena za ostale stvari, mimo posla...

A sto se tice Novog Sada na vodi verujem da će izgurati šta žele i da se tu na žalost ne može ništa uraditi...kao i obično

DuleN:
Pa vi Novosadisti vec imate Kamenjar na vodi... U cemu je problem?

LSI:
О овоме сам вам писао пре неколико дана. Само нисам знао кад ће обнародовати...

Najavljena gradnja nove luke, stručnjaci kažu - ugrožen opstanak Dunavske oaze http://rs.n1info.com/Vesti/a573719/Najavljena-gradnja-nove-luke-strucnjaci-kazu-ugrozen-opstanak-Dunavske-oaze.html

Надам се да сам добро ископирао линк са сајта вести на Н1.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju