Autor Tema: drugi put srećan  (Pročitano 3081 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže tangabravo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 361
  • www.mojaladja.com
    • tangacharlie
  • Brod tip: mikrotoner-sailfish
  • Marina: ispod prozora
  • Veličina: 18 stopa
drugi put srećan
« poslato: 20, 02, 2020, 12:16:14 posle podne »
Dreage moje i dragi moji evo mene posle duže pauze - opravdano- .Prodao sam stan a prodao i mog mikraća - više poklonio  , klincima iz našeg jedriličarskog kluba. Sada jurim nešto do 7m da me ne kače propisi pa da krenem put Grecije. Kada se budem dole ustalio onda ću kupiti nešto veće za stalno. Još uvek me zezaju propisi oko boravka , mada sam nešto načuo da je došlo do nekog poboljšanja. Ako ko zna šta o tome neka kaže. Takođe bi mi trebao neki kontakt dole da bih mogao da se venčam za lovu- zbog papira- tako ko šta zna neka javi - iformacije plaćam- . Momentalno stanujemkao podstanar dok nerešim pravni status u GR.Nadam se da će te mi pomoći oko ovih stvari. Dobro more

Van mreže Sale Rea

  • Đerdapski kratkodlaki Drekavac
  • ****
  • Poruke: 211
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
    • Pahulja
  • Brod tip: Narval 620 Cabin
  • Marina: AJK Beograd
  • Veličina: 6,20 m
Odg: drugi put srećan
« Odgovor #1 poslato: 20, 02, 2020, 14:16:57 posle podne »
Imaš na fb grupu live from Greece. Uclani se. Možeš da sa lupom da pronades tu temu koja te interesuje. Dosta naših ljudi je kupilo nekretnine. Siguno ćeš dobiti prave informacije. Sa srećom !

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока


Van mreže tangabravo

  • Rečni Drekavac
  • ****
  • Poruke: 361
  • www.mojaladja.com
    • tangacharlie
  • Brod tip: mikrotoner-sailfish
  • Marina: ispod prozora
  • Veličina: 18 stopa
Odg: drugi put srećan
« Odgovor #2 poslato: 21, 02, 2020, 11:22:44 pre podne »
Sale mnogo ti hvala na obaveštenju , a da sam ja normalan fesbukovac možda bih to i sam pronašao , ali ja sam otvorio nalog samo da bih mogao da pomognem napuštenim i zlostavljanim životinjama. Dobro more