Opšta...Tu smo... > Stigao sam !!!

Stigao sam

(1/2) > >>

Bunja:
Pozdrav s ima i hvala na prijemu.
Zovem se Željko Bunjevački a prijatelji me zovu Bunja. Oženjen sam i otac dvoje dece.
Planiram da ove zime kupim čamac sa kabinom poput Elan 495, Pasara...Tako da sam otvoren za predloge,savete i tome slično.

srsa:
Добро дошао.  114  Елан  495 са кабином је одличан чамац - глисер, наравно уколико је у добром стању и са мотором од минимум 40 КС, да би лепо могао да глисира. Има високе странице и добру ширину 203 цм, што му даје велику стабилност на води. Постоје два модела и то оригинални Елан 495К и  Елан 495 - "Батино корито".  Који год модел да изабереш бићеш задовољан, наравно ако је у добром стању, јер се ипак ради о чамцима старости 30 и више година. У сваком случају добро дошао и са срећом у тражењу лађе.  114

Bunja:
Meni je potreban čamac za sportski ribolov.Nije mi potrebna nikakva brzina.Razmišljao sam o nekom vanbrodskom motoru od oko 8 konja (honda,jamaha...) 4 takta.Čisto da se prevezem od tačke A do tačke B.Važno mi je da ne bude previše težak i da iz njega mogu da pecsju dva čoveka i da se u njemu može prespavati. Voleo bih i da ima nadkabinu. Elan 495 mi se sviđa kako izgleda estetski ali nije moranje da bude baš ta vrsta.

zankiki:
Sve zavisi šta za tebe znači mogu da pecaju dvojica.
Po mojim merilima, za ozbiljno pecanje, kod mene na Marissi nema mesta za dvojicu....

Ali opet, ako ne tražiš previše prostora, možeš se uklopiti lepo i u tiger shark ili titel 9, koji su po meni za pecanje mnogo bolji od tog elana. Pogotovo titel 9, a oba ta čamca lepo nose i 30-ak KS, ako nekad ipak poželiš da ideš i brže, a da imaš kabinu na čamcu, što je mnogo zgodna stvar za pecanje...

LSI:
Подржао бих Занкикија - Тител 9 је веома употребљив чамац.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju