E, ovako treba... > Brodski motori

Smanjenje izduvnih gasova/buke na brodskom motoru

<< < (6/7) > >>

Bakara:
Složio bih se, samo sam naveo ko je šta predložio. Sad da vidimo da li motor uopšte dimi i da li se to dešava na nekim obrtajima... Ako je sve u redu sa motorom, a neko ima problem sa mirisom dizela i toga kako sagoreva, onda mislim da nema mnogo opcija  no125

mmarkez:
Ja bi to na krov... Kao sulundar kod onih dzipova sto idu kroz vodu... Sto da ne, moze lepo da se uradi izoluje da se covek ne opece i udri

dell_mare:

--- Citat: mmarkez  05, 09, 2019, 02:03:23 pre podne ---Ja bi to na krov... Kao sulundar kod onih dzipova sto idu kroz vodu... Sto da ne, moze lepo da se uradi izoluje da se covek ne opece i udri

--- Kraj citata ---

Bilo bi lepo da može na krov al sulendar iliti snorkel kod džipova služi kao usis sa filterom za vazduh a ne kao auspuh.

zankiki:
Pa ja sam pretpostavio da se čovek šali... Ne verujem da bi neko stvarno predložio takvu glupost  ha ha ha

Drivee:

--- Citat: dell_mare  05, 09, 2019, 22:09:02 posle podne ---
--- Citat: mmarkez  05, 09, 2019, 02:03:23 pre podne ---Ja bi to na krov... Kao sulundar kod onih dzipova sto idu kroz vodu... Sto da ne, moze lepo da se uradi izoluje da se covek ne opece i udri

--- Kraj citata ---

Bilo bi lepo da može na krov al sulendar iliti snorkel kod džipova služi kao usis sa filterom za vazduh a ne kao auspuh.

--- Kraj citata ---

I auspuh se dize gore kod tih sto bas idu u vodu. Pricamo o 2m dubine.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju