E, ovako treba... > NAUTIČKA DISKUSIJA

Tv Emisija - Moja Ladja

(1/10) > >>

Kapetan:
Od kada ne postoji vise emisija NA VODI, ostala je praznina u ovoj nasoj muci ... nije da je ta emisija popunjavala prazninu ali daleko od toga da je bila losa....

Posto radim sa preko 15 tv stanica u ovom momentu , mislim da  mogu da izguram par epizoda da uradimo na oruk.. za posle ce trebati sponzori da odrzavaju ... 

Na pocetku da postavim dva pitanja:

1 Ko je zainteresovan za saradnju u emisiji ? (Captjerri se prvi javio :)  ajde ko je jos zainteresovan ne mora da je iz struke)

2 Sta bi sve trebalo da sadrzi emisija?


Barba:
Pa ako mogu da pomognem tu sam.

Sto se sadrzaja tice trebalo bi prekopirati glavne teme sa sajta.

Kapetan:
kad sam vec otvorio temu ajde i da ja prvi kazem za stavku dva , stavka jedan se podrazumeva

ovo su neke stvari za koje ja mislim da ima mesta u emisiji

-ekologija

-sezonski radovi  
a oko motora
b oko broda

-predstavljanje destinacija
a jednodnevne destinacije
b visednevne destinacije

-zivot uz vodu
splavovi (splavovi tipa stambeni objekti)
alasi
nauticari
grad

oko finansija za prve 4 emisije ne brinite to cu ja pokriti , a za ostale da zasucemo rukave i kopamo od drzave do privatnih firmi ...


e sad postavlja se pitanje da li emisija treba da bude komercijalna (morali bi da predstavljamo razne stvari) ili nekomercijalna morali bismo da navucemo drzavu da nam da lovu za razvoj nautike...   i jedno i drugo je podjednako tesko-lako... meni se vise svidja trip nekomercijlna a da novac koji se dobije da za ljude koji ce raditi to 24 /7 (ja odmah da kazem da necu jer imam dovoljno posla u ovom momentu, ali cu pomoci u pocetku maximalno)


da li je emisija nedeljna dvonedeljna ili mesecna ?

Kapetan:

--- Citat: Barba  24, 09, 2009, 01:20:10 pre podne ---Pa ako mogu da pomognem tu sam.

Sto se sadrzaja tice trebalo bi prekopirati glavne teme sa sajta.

--- Kraj citata ---

i bre napisao si poruku pre mene a taman sam hteo sam da odgovorim :) ne mari :)

upravo sadrzaja ima gomila i steta je ne podeliti ovu riznicu sa svim nauticarima, nemojmo zaboraviti da nautika i racunari nisu bas srodne teme i da smo mi mali procenat nauticara ...

Barba:
Slazem se, a teme su korisnici sami otvarali. Jasno je da je to ono sto ljudima treba i sto ih interesuje. Ja mislim da bi emisija trebalo da tezi da postane komercijalna, jer bi time mogli da se predstavljaju i svi novi proizvodi. Nisam siguran da je Bankrot Mama spremna da finansira tamo neke nauticare, posebno sto joj vecina ne placa danak.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju