Autor Tema: Hunter 535 + Honda BF 20 KS - Vidra  (Pročitano 11046 puta)

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zoki_ns

• Titelski sokozder
  • Pol: Muškarac
  • www.ftn.uns.ac.rs
Odg: Hunter 535 + Honda BF 20 KS - Vidra
« Odgovor #105 poslato: 14, 04, 2020, 21:25:49 posle podne »
Hvala:)
Hvala i na slici.

U pravu si za "nalepnicu" jeste drugačija nego prosla. Sada je sjajnija, slova su deblja i nekako upečatljivija sto svakako dolazi do izražaja.
Registarska oznaka bi mogla biti malo manja. Problem je bio sto nisam na vreme odstampao nove nalepnice a stamparija je sada zatvorena tako da sam stavio prošlogodišnje koje nisam tada nalepio. Bilo je puno mehurica i jako teško se lepilo ali na kraju je uspeo da zalepi. Prvom prilikom razmisljam da stavim 8 cm umesto 10. Jeste da nije po propisima ali kontam da niko nece praviti problem. Ime čamca planiramo da bude 10 cm visine i pisano ćirilično pismo
Što se tiče pitanja dal je ista nalepnica s leve i desne strane nisam siguran, sad i mene kopka pa ću morati da proverim.

Lufteri su ostali na istom mestu. Razlog je taj da je crna maska takva da ne može da se postavi sa strane poklopca jer nema dovoljno mesta a stavljati je gore ...sta znam. Sada mi nije problem jer imam ugradjenu pumpu pa cemo videti kako ce to sve raditi. Trebalo bi da bude ok i da voda nikada ne dodje do luftera :)
Evo i jedne tvoje slike :)

Van mreže calypso2

• Veliki rečni berberin
  • Pol: Muškarac
  • www.mojaladja.com
Odg: Hunter 535 + Honda BF 20 KS - Vidra
« Odgovor #106 poslato: 15, 04, 2020, 07:29:41 pre podne »
Čestitam i neka je sa srećom  114 milina je videti na vašim licima koliko se radujete i uživate  114
Ps. Savet za nalepnicu- naprskaš Merglass na površinu na kojoj lepiš,  staviš nalepnicu, pozicioniraš je  i istisneš (najbolje onom gumom za pranje stakla na kolima) mehuriće. sačekaš da ispari Merglass i da uhvati lepak... 114
Navigare necesse est, vivere non est necesse